MINI CABRIO ROADSTER S

klima

Palivo: Benzín
Výkon: 155 KW
Rok výroby: 1/2017
Spotřeba: 7.3
1 den 3.595,- Kč / den
2 - 3 dny 2.955,- Kč / den
4 - 7 dní 2.500,- Kč / den
8 - 30 dní 1.333,- Kč / den
30 a více dní 1.333,- Kč / den
Kauce 20.000,- Kč

Další informace:

NEJLEPŠÍ LÉTO ZAŽIJETE V CABRIOLETU! NABÍZÍME VÁM CENOVĚ VÝHODNÝ PRONÁJEM MINI CABRIO / ROADSTER S V PLNÉ VÝBAVĚ A S NEJSILNĚJŠÍM MOTOREM O VÝKONU 155 KW (211 K) PŘI 6000 OT/MIN.  

Výkon 155 kW (211 k) při 6,000 ot/min
Max. točivý moment při otáčkách 260 Nm / 1,850-5,600 ot/min
Zrychlení 6.9 s
Max. rychlost 235 km/h
Průměrná spotřeba 7.3 l/100 km
Objem zavazadlového prostoru 125 / 170 / 660 litrů
Objem palivové nádrže 50 litrů

 

MINI Cabrio Roadster S je dozajista ten nejmenší kabriolet, kterého můžete na silnici potkat, avšak nenechte se zmást jeho velikostí. MINI Cabrio Roadster S má naprosto neuvěřitelné zrychlení z 0 na 100 za 6,9 sekundy! Jízda v MINI Cabrio Roadster S bude ta nejlepší jízda, jakou jste kdy v životě zažili!

Pronájem kabrioletu MINI Cabrio Roadster S je velice žádaný na natáčení filmu nebo do reklamy, ale také se skvěle hodí na víkendovou dovolenou ve dvou, na party s přáteli nebo v MINI Cabrio Roadster S můžete vyrazit na autosraz, kde budete určitě za hvězdu.

Zapůjčení MINI Cabrio Roadster S je u Nejlevnější autopůjčovny Praha za skvělou cenu, a navíc máte v ceně pronájmu auta i přistavení vozu zdarma v rámci prahy do 90 minut.

K dispozici je Vám pronájem MINI Cabrio Roadster S na den nebo více dní, pronájem auta na týden, kdybyste chtěli vyrazit třeba na dovolenou ve dvou, ale můžeme Vám nabídnout i ten nejvýhodnější dlouhodobý pronájem, který Vám ušijeme přímo na míru. 

Půjčovna BMW MINI Vám může nabídnout kompletní výběr vozů MINI, kde najdete včetně nejslavnějšího MINI COOPER také NEW MINI ONE, i jejich robustnější bratry MINI COUNTRYMAN D 4X4 a MINI COUTRYMAN SD 4X4.

Ceny za pronájem auta najdete vždy v detailu každého vozu, kde si auto můžete rovnou i rezervovat. Vždy po vyplnění a odeslání rezervačního formuláře ověříme dostupnost auta pro Vámi zadaný termín a ihned se Vám ozveme. 

V ceně pronájmu MINI Cabrio Roadster S je dálniční známka pro ČR, najetí neomezeného počtu kilometrů, možnost vycestovat za hranice ČR a samozřejmě kompletní asistenční služby. Jsme tu pro Vás kdykoliv po celou dobu pronájmu vozidla a pomůžeme Vám s řešením každé situace.

Pronájem MINI Cabrio Roadster S má také pojištění ALL RISK s nízkou spoluúčastí, takže na cestách můžete zůstat v klidu za každých okolností. A pokud vždy jedete raději na jistotu, zeptejte se nás na možnost pojištění s 0 % spoluúčastí.

Patříte k fanouškům aut značky MINI? Pak sledujte náš Facebook, kde Vám přinášíme čerstvé zprávy nejen o vozech MINI v Autopůjčovně Praha, ale o všem, co se u nás děje. A pokud rádi čtete, podívejte se i na náš blog, kde si můžete o autech BMW MINI přečíst více.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Naši kvalifikovaní zaměstnanci Vám rádi a dobře poradí v čemkoliv a vyjdou vstříc všem Vašim požadavkům. Pronájem MINI Cabrio Roadster S čeká jen na Vás!

NEW MINI ONE

666 Kč* / den
BenzínSpotřeba 4lManuální