Powered by Smartsupp Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line

Avant klima

Palivo: Diesel
Objem: 3000 ccm
Výkon: 240 KW
Rok výroby: 3/2023
Země původu: Česká republika
Barva: Černá metalíza Mythos
Převodovka: Automatická převodovka
Motorizace: 3.0 BITdi
Spotřeba: 8
1 den 3.990,- Kč / den
2 - 3 dny 2.990,- Kč / den
4 - 7 dní 2.490,- Kč / den
8 - 30 dní 1.990,- Kč / den
30 a více dní 1.200,- Kč / den
Kauce 30.000,- Kč

Další informace:

Pronájem auta AUDI A6 3.0 TDI BITURBO AVANT, QUATTRO S-LINE 

  • rok výroby 2023
  • motor diesel 330PS!!!
  • černá metalíza
  • kovaná kola 20“ 
  • možnost individuálního nastavení zvuku výfuků, řízení a režimu motoru i převodovky

DLOUHODOBÝ PRONÁJEM AUTA

 

Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line je totální nepřehlédnutelnou novinkou ve vozovém parku Nejlevnější autopůjčovny Praha. Nabízí vše, co tzv. manažerské auto má mít. Maximální komfort, nejvyšší výbavu, atraktivní design a nadpozemské jízdní vlastnosti.

Luxusní kombík pro ty, kteří se nespokojí s průměrem a vždy musí mít to nejlepší. Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line má pod kapotou 330 koní, které Vás usadí do sedačky i v rychlostech, které u nás bohužel nejsou povolené. Audi A6 má třílitrový motor, dvě turba, automatickou převodovku 8TT a 100km/h dosáhne za 5,4 sekundy!

Spotřeba pohonných hmot u Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line není rozhodujícím faktorem, ale rozhodně potěší nízké hodnoty. Audi A6 si při standardní jízdě dovede vzít i nádherných 5,4 litru, pokud jezdíte, jak se říká na pohodu. Jestliže ale rádi přišlápnete plyn, jezdíte spíše dynamicky a  na dálnici svištíte spíše v rychlém pruhu, i přesto auto nepřesáhne maximální hranci 10l/100km, což je naprosto úchvatné.

Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí dlouhodobý pronájem Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line za skvělou cenu 3Ř 000 Kč/měs.! Kauce při tom činí 20 000 Kč.

Pokud se rozhodnete pro pronájem auta Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line, získáte úplně nové auto s datumem výroby 11/2017, takže můžete být úplně první, kdo si tento impozantní vůz bude užívat.

Půjčovna aut AUDI nabízí pronájem Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line pouze k dlouhodobému pronájmu, a to na nejkratší možnou dobu 6 měsíců. Výhodou dlouhodobého pronájmu je fakt, že za auto platíte pouze měsíční poplatek a nemáte žádné vedlejší náklady. Vše je v ceně pronájmu auta!

V ceně pronájmu auta získáte neomezené využívání vozu, havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti, dálniční známku, komplexní asistenční služby a naši absolutní vstřícnost při řešení jakéhokoliv přání z Vaší strany.

Auto Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line je k dispozici také na Letišti Praha, což se hodí v případě, že jedete do České republiky na delší pracovní pobyt. Ihned po příletu na Vás auto bude čekat u letiště, kde Vám ho Autopůjčovna letiště Praha přistaví a po skončení doby pronájmu si jej zase přebere na Vámi určeném místě.

Další infoRMace o pronájmu Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line a pronájmu aut obecně se můžete dočíst v následujícím odkazu na Půjčovna aut Audi. A pokud byste měli dlouhou chvíli a patříte k fanouškům automobilové značky Audi, přečtěte si náš blog, kde najdete články nejne o Audi, ale o všech luxusních vozech z Autopůjčovny Praha.

Rezervaci pronájmu Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line můžete provést několika způsoby. Jednoduše nás kontaktujte přes kontaktní formulář, zavolejte nám, nebo si Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line rovnou rezervujte přímo na této stránce výše. Ve všech případech Vám zavoláme nazpět a domluvíme další postup.

V případě, že budete mít jakékoliv přání či požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Půjčovna aut Audi pro Vás udělá vše možné i nemožné! Navíc garantujeme individuální a profesionální přístup ke všem klientům.

DieselSpotřeba 12l8TT Automatická převodovka