Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line

Avant klima

Palivo: Diesel
Objem: 3000 ccm
Výkon: 240 KW
Rok výroby: 11/2017
Země původu: Česká republika
Barva: Černá metalíza Mythos
Převodovka: Automatická převodovka
Motorizace: 3.0 BITdi
Spotřeba: 8
1 den 3.800,- Kč / den
2 - 3 dny 3.000,- Kč / den
4 - 7 dní 2.500,- Kč / den
8 - 30 dní 2.300,- Kč / den
30 a více dní 1.300,- Kč / den
Kauce 30.000,- Kč

captcha

Další informace:

Dlouhodobý pronájem auta AUDI A6 3.0 TDI BITURBO AVANT, QUATTRO S-LINE 

  • vozidlo pro náročnější klientelu
  • motor diesel 330PS!!!
  • černá metalíza
  • kovaná kola 20“ 
  • možnost individuálního nastavení zvuku výfuků

DLOUHODOBÝ PRONÁJEM AUTA

 

Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line je totální nepřehlédnutelnou novinkou ve vozovém parku Nejlevnější autopůjčovny Praha. Nabízí vše, co tzv. manažerské auto má mít. Maximální komfort, nejvyšší výbavu, atraktivní design a nadpozemské jízdní vlastnosti.

Luxusní kombík pro ty, kteří se nespokojí s průměrem a vždy musí mít to nejlepší. Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line má pod kapotou 330 koní, které Vás usadí do sedačky i v rychlostech, které u nás bohužel nejsou povolené. Audi A6 má třílitrový motor, dvě turba, automatickou převodovku 8TT a 100km/h dosáhne za 5,4 sekundy!

Spotřeba pohonných hmot u Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line není rozhodujícím faktorem, ale rozhodně potěší nízké hodnoty. Audi A6 si při standardní jízdě dovede vzít i nádherných 5,4 litru, pokud jezdíte, jak se říká na pohodu. Jestliže ale rádi přišlápnete plyn, jezdíte spíše dynamicky a  na dálnici svištíte spíše v rychlém pruhu, i přesto auto nepřesáhne maximální hranci 10l/100km, což je naprosto úchvatné.

Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí dlouhodobý pronájem Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line za skvělou cenu 39 000 Kč/měs.! Kauce při tom činí 30 000 Kč, ale je zde také možnost využít pronájem auta bez kauce, který je ale řešen přistavením Vašeho vozu.

Pokud se rozhodnete pro pronájem auta Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line, získáte úplně nové auto s datumem výroby 11/2017, takže můžete být úplně první, kdo si tento impozantní vůz bude užívat.

Půjčovna aut AUDI nabízí pronájem Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line pouze k dlouhodobému pronájmu, a to na nejkratší možnou dobu 6 měsíců. Výhodou dlouhodobého pronájmu je fakt, že za auto platíte pouze měsíční poplatek a nemáte žádné vedlejší náklady. Vše je v ceně pronájmu auta!

V ceně pronájmu auta získáte neomezené využívání vozu, havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti, dálniční známku, komplexní asistenční služby a naši absolutní vstřícnost při řešení jakéhokoliv přání z Vaší strany.

Auto Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line je k dispozici také na Letišti Praha, což se hodí v případě, že jedete do České republiky na delší pracovní pobyt. Ihned po příletu na Vás auto bude čekat u letiště, kde Vám ho Autopůjčovna letiště Praha přistaví a po skončení doby pronájmu si jej zase přebere na Vámi určeném místě.

Další infomrace o pronájmu Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line a pronájmu aut obecně se můžete dočíst v následujícím odkazu na Půjčovna aut Audi. A pokud byste měli dlouhou chvíli a patříte k fanouškům automobilové značky Audi, přečtěte si náš blog, kde najdete články nejne o Audi, ale o všech luxusních vozech z Autopůjčovny Praha.

Rezervaci pronájmu Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line můžete provést několika způsoby. Jednoduše nás kontaktujte přes kontaktní formulář, zavolejte nám, nebo si Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line rovnou rezervujte přímo na této stránce výše. Ve všech případech Vám zavoláme nazpět a domluvíme další postup.

V případě, že budete mít jakékoliv přání či požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Půjčovna aut Audi pro Vás udělá vše možné i nemožné! Navíc garantujeme individuální a profesionální přístup ke všem klientům.

Spotřeba 8lAutomatická převodovka
Diesel8TT Automatická převodovka