Powered by Smartsupp Nejlevnější autopůjčovna Praha | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Autopůjčovna Praha

DieselSpotřeba 7lDSG - automat

Volkswagen e-Golf

950 Kč* / den
Electricity1-stup. automat
DieselSpotřeba 8lDSG
DieselSpotřeba 7lDSG - automat
DieselSpotřeba 10lManuál
DieselSpotřeba 8lDSG - automat

Opel Corsa

699 Kč* / den

Naše Nejlevnější autopůjčovna Praha patří k největším a také nejoblíbenějším autopůjčovnám nejen v Praze, ale po celé České republice. Mezi naše klienty patří známé osobnosti, podnikatelé, manažeři, stejně jako lidé, kteří si chtějí zpestřit život příjemnou vyjížďkou v luxusním autě, překvapit svou partnerku nebo partnera společným víkendem spojeným s jízdou luxusním půjčeným vozem. 

Kompletní nabídka vozidel autopůjčovny zde.

Nabídka Nejlevnější autopůjčovny Praha

Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem aut mnoha značek a typů. Ať již potřebujete půjčit auto jednorázově, např. kvůli obchodnímu jednání či romantickému víkendu s partnerkou apod., či byste si rádi půjčili auto dlouhodobě.

Můžete tak udělat např. na dovolenou, dlouhou pracovní cestu, či jako služební vůz, v Nejlevnější autopůjčovně Praha Vám vyjdeme rádi vstříc a vyhovíme Vašim požadavkům. Můžete si tedy vybrat z krátkodobého či dlouhodobého pronájmu.

Ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu aut Praha nabízí Nejlevnější autopůjčovna nejen havarijní pojištění a také pojištění zodpovědnosti, abyste mohli být při půjčení auta v klidu, ale také je v ceně půjčení vozu česká dálniční známka. 

S půjčeným autem můžete vyjet kamkoli po celé Evropě, není třeba se limitovat českými hranicemi. Pojištění v ceně je samozřejmostí pro celé území Evropy, takže ať již vyjedete na pracovní či osobní cestu kamkoli, nemusíte se o nic starat! 

Navíc další výhodou krátkodobého pronájmu v Nejlevnější autopůjčovně Praha je to, že počet kilometrů v ceně půjčení je neomezený! Můžete tedy najet libovolné množství km, aniž byste za to připláceli.

 

Krátkodobý pronájem aut Praha

Mezi naše nejžádanější služby patří krátkodobý pronájem auta, a to pro nejrůznější příležitosti. Můžete si automobil půjčit počínaje jedním dnem až na libovolně dlouhou dobu. 

V ceně krátkodobého pronájmu auta v Nejlevnější autopůjčovně Praha je samozřejmostí havarijní pojištění i pojištění zodpovědnosti, takže v případě nehody se nemusíte o starat. Pojištění platí pro území celé Evropy. Mimo pojištění auta je v ceně zápůjčky také dálniční známka pro Českou republiku, s půjčeným autem můžete tedy vyjet kamkoli. 

Při krátkodobém pronájmu auta Vám zaměstnanci Nejlevnější autopůjčovny Praha půjčený vůz přistaví kamkoli budete potřebovat, stejně tak si Nejlevnější autopůjčovna pro vůz přijede tam, kde o to požádáte. V rámci Prahy je přistavení zdarma. Vozidlo Vám ale na základě cenové nabídky přistavíme kamkoliv na území ČR.

 

Dlouhodobý pronájem auta Praha

Potřebujete si půjčit auto dlouhodobě, např. na několik týdnů, měsíců nebo dokonce let? Možností je dlouhodobý pronájem auta z Nejlevnější autopůjčovny Praha. Nabízíme jak dlouhodobý pronájem osobních aut, tak dlouhodobý pronájem dodávek.

Kdy si půjčit auto v autopůjčovně Praha

Ještě nikdy jste nejeli kabrioletem? Co například vzít partnerku na romantický víkend a odvést ji v luxusním Ford Mustang cabrio? Nebo Vás láká svižná jízda ve sportovním autě? Vezměte několik přátel na pánskou jízdu a půjčte si rychlé sportovní BMW M4!

Máte důležitou pracovní schůzku či obchodní jednání a potřebujete udělat dojem na svého klienta či obchodního partnera? Pro takovéto příležitosti si naši klienti často půjčují např. luxusní Mercedes Benz 350D či Škoda Superb Elegance.

Nicméně volbu toho správného auta necháme na Vás, nabídka vozů Nejlevnější autopůjčovny Praha je široká, půjčit si tedy můžete přesně to auto, které Vám vyhovuje vzhledem, účelem i výbavou.

Veškerou nabídku Nejlevnější autopůjčovny Praha najdete na této stránce, spolu s detailními informacemi o automobilech, jejich výbavě či ceně. 

 
 

Přistavení a odvoz vozu zcela zdarma

Zaměstnanci Nejlevnější autopůjčovny Praha Vám zapůjčený vůz v rámci Prahy zdarma přistaví kamkoli si budete přát, nemusíte se tedy o nic starat - rovnou tedy nasednete a můžete vyjet! Přistavení půjčeného auta zařídíme na jakékoliv místo území České republiky. Požádejte o cenovou nabídku vozidla a jeho přistavení, rádi Vám ji připravíme na míru.

Stejně tak na Vámi vybraném místě pak po skončení zápůjční doby vůz také vyzvedneme, což jistě oceníte, protože si nemusíte dělat starosti ani s odvozem půjčeného auta.

 

 

Pronájem auta na svatbu

Rádi byste si půjčili auto na svůj velký svatební den? Ať již chcete dovézt nevěstu na svatbu v limuzíně, nebo jako novomanželé odjet v luxusním autě, není nic snazšího než si zajistit pronájem auta na svatbu! 

V naší Půjčovně aut si můžete půjčit auto na libovolně dlouhou dobu a to za ty nejvýhodnější ceny! Nabízíme tedy pronájem auta na svatbu levně!

 

Ceny autopůjčovny Praha

Jak již název napovídá, jedná se o Nejlevnější autopůjčovnu Praha, protože nabízíme výhodný pronájem aut za bezkonkurenčně nízké ceny. U každého vozu v naší nabídce najdete cenu krátkodobého pronájmu auta. Nicméně jde o orientační cenu, přesnou cenovou nabídku pronájmu auta zpravidla připravujeme individuálně na míru požadavkům klienta. 

Pokud máte zájem o krátkodobé půjčení auta, dlouhodobý pronájem auta, či operativní leasing dodávky nebo osobního vozu, neváhejte nás kontaktovat se svými požadavky. Připravíme Vám nezávaznou nabídku na míru!