Powered by Smartsupp Škoda Octavia AMBITION 1.6 TDi COMBI | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Škoda Octavia AMBITION 1.6 TDi COMBI

klima

Palivo: Diesel
Výkon: 85 KW
Rok výroby: 1/2023
Barva: Hnědá Maple metalíza
Převodovka: Manuální - 5 stupňová
Spotřeba: 6
1 den 1.990,- Kč / den
2 - 3 dny 1.490,- Kč / den
4 - 7 dní 990,- Kč / den
8 - 30 dní 690,- Kč / den
30 a více dní 690,- Kč / den
Kauce 20.000,- Kč

Další informace:

Škoda Octavia AMBITION 1.6 TDi COMBI je velký kombík jako stvořený pro početnou posádku, která si jízdu ve Škodě Octavia zajisté bude užívat v maximálním pohodlí. Automobil Škoda Octavia AMBITION 1.6 TDi COMBI je ideální rodinné auto, které poskytuje vyrovnaný poměr cena versus kvalita.

Při zapůjčení Škoda Octavia AMBITION 1.6 TDi COMBI budete mít to potěšení jezdit s automobilem Škoda s motorem 1.6 TDi o výkonu 85 KW a vynikající spotřebou 6 l/ 100 km. Všichni řidiči, kteří preferují manuální převodovku budou potěšeni, protože Škoda Octavia AMBITION 1.6 TDi COMBI je vybavena manuální 5-stupňovou převodovkou. Vozidlo má velmi zajímavou barvu hnědou Maple matalízu.

Cena za pronájem Škoda Octavia AMBITION 1.6 TDi COMBI je velice příznivá, pronájem Škoda Octavia můžete mít již za cenu 630 Kč/den, pokud zvolíte dlouhodobý pronájem Škoda Octavia AMBITION 1.6 TDi COMBI.

V případě potřeby je automobil Škoda Octavia AMBITION 1.6 TDi COMBI k dispozici i pro krátkodobý pronájem, kdy půjčovné na 1 den činí 950 Kč/den. Kauce se při půjčení Škoda Octavia AMBITION 1.6 TDi COMBI drží také velmi nízko, stejně jako cena za půjčení Škoda Octavia AMBITION 1.6 TDi COMBI, a patří k nejnižším kaucím Autopůjčovny Praha.

V ceně pronájmu Škoda Octavia AMBITION 1.6 TDi COMBI je dálniční známka pro ČR, kompletní pojištění all risk s nízkou spoluúčastí a s možností připojištění pro 0% spoluúčast pro váš klid na cestách. Pojištění se vztahují nejen na území ČR, ale také na celou Evropu, takže se zapůjčeným vozidlem můžete bez problému vyjet do zahraničí. K pronájmu auta lze sjednat ještě další nadstandardní služby, abyste s půjčením auta neměli žádné starosti a nic vás na cestách neomezovalo.

Pokud byste měli zájem o půjčení Škoda Octavia AMBITION 1.6 TDi COMBI na dovolenou, můžeme vám nabídnout také možnost zapůjčení držáku na kola, dětské autosedačky, externí GPS navigace, střešní box nebo držák na lyže či snowboardy. 

Půjčovna vozidel Škoda nabízí ještě další oblíbené modely aut Škoda, které si můžete prohlédnout v následujícím odkazu. Kompletní nabídka vozidel Škoda - AUTOPŮJČOVNA ŠKODA PRAHA. Najdete tam mimo jiné i nejlevnější pronájem auta Škoda ŠKODA FABIA COMBI STYLE PLUS nebo velice oblíbené SUV ŠKODA KODIAQ STYLE PLUS 2.0 TDI 4X4 DSG.

Zajímá Vás jak vlastně pronájem auta probíhá? Máme pro Vás návod Jak probíhá pronájem auta od Nejlevnější autopůjčovny Praha! Dozvíte se tam, jak si rezervovat pronájem auta, jak pronájem auta probíhá, jaké doklady k zapůjčení auta potřebujete, jak si přebíráte auto, a jak to všechno funguje. 

Máte dotazy k půjčení Škoda Octavia AMBITION 1.6 TDi COMBI? Rádi byste zjistili podmínky pronájemu auta? Zajímají vás podmínky pro dlouhodobý pronájem Škoda Octavia AMBITION 1.6 TDi COMBI? Neváhejte nás kontaktovat!