Powered by Smartsupp Audi E-tron | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Audi E-tron

Palivo: Elektro
Výkon: 265 KW
Rok výroby: 1/2023
Převodovka: Automatická
Motorizace: 4x4
1 den 3.990,- Kč / den
2 - 3 dny 3.490,- Kč / den
4 - 7 dní 2.990,- Kč / den
8 - 30 dní 2.790,- Kč / den
30 a více dní 1.990,- Kč / den

Další informace:

Elektromobil Audi e-tron je vysoce výkonné a luxusní vozidlo, které nabízí řadu předností. Zde je několik důvodů, proč byste si měli zvážit půjčení Audi e-tron v autopůjčovně v Praze:

  1. Výkon a dynamika: Audi e-tron je vybavený dvěma elektromotory, které poskytují vysoký výkon a pohotovostní zrychlení. To znamená, že si můžete užít rychlou a dynamickou jízdu s okamžitým točivým momentem, který je charakteristický pro elektromobily.

  2. Dlouhý dojezd: Audi e-tron disponuje velkou kapacitou baterie, která umožňuje dlouhý dojezd na jedno nabití. To znamená, že se můžete spolehnout na to, že dosáhnete na svůj cíl bez obav z dojezdu. Sít dobíjecích stanic v Praze a okolí vám také umožní snadno dobít vozidlo během potřeby.

  3. Luxusní interiér: Audi je známé svým prvotřídním interiérem a v tomto ohledu e-tron není výjimkou. Vozidlo nabízí prostorný a luxusní interiér s kvalitními materiály a moderními technologiemi. Při zapůjčení e-tronu si můžete užít pohodlnou a elegantní jízdu.

  4. Technologické inovace: Audi e-tron je vybaveno pokročilými technologickými funkcemi a asistenčními systémy. Patří sem například pokročilý infotainment systém, bezpečnostní asistence při řízení, navigace a mnoho dalších funkcí, které zajišťují pohodlí, bezpečnost a zábavu během jízdy.

  5. Kvalita a prestiž: Audi je prestižní značka s dlouhou tradicí a vynikající kvalitou vozidel. Zapůjčením Audi e-tronu si můžete užít luxusní a spolehlivý elektromobil s vynikajícím designem a inovativními funkcemi.

Půjčení Audi e-tron v autopůjčovně v Praze vám umožní vyzkoušet si výkonný a luxusní elektromobil, který kombinuje špičkový design s ekologickým pohonem. Můžete si užít exkluzivní jízdní zážitek a podpořit udržitelnou dopravu, zatímco se projíždíte po pražských ulicích.

TESLA Y

2.990 Kč* / den
ElektroAutomatická

Škoda ENYAQ iV

2.790 Kč* / den
Elektro