Powered by Smartsupp Flexibilní pronájem ŠKODA OCTAVIA Laurin & Klement k odběru! | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Flexibilní pronájem ŠKODA OCTAVIA Laurin & Klement k odběru!

Uvedené ceny za měsíc.

Najeto: 10000 km
Palivo: diesel
Objem: 1968 ccm
Výkon: 147 KW
Rok výroby: 1/2022
Země původu: ČR
Barva: různé
Převodovka: Automatická
30 a více dní 26.990,- Kč / den
1 500 km / cena za měsíc 26.990,- Kč / den
3 000 km / cena za měsíc 29.990,- Kč / den
4 500 km / cena za měsíc 32.990,- Kč / den

Další informace:

Flexibilní pronájem - Uvedené ceny za měsíc.

Nejvýhodnější dlouhodobý pronájem vozidel s okamžitým dodáním vozu. Nejlevnější autopůjčovna nabízí svým zákazníkům flexibilní pronájem vozidel již od 2 měsíců. Tato nabídka je vhodná pro zákazníky, kteří se nechtějí upisovat k dlouhodobým smlouvám, jako tomu bývá u operativního leasingu.

Ceny jsou uvedeny bez DPH a zahrnují pravidelný servis, dálniční známku, letní/zimní pneu a pojištění s 10% spoluúčastí.

Škoda Octavia Laurin & Klement - vrchol nabídky

Škoda Octavia Laurin & Klement je vrcholná verze modelu Octavia, která byla poprvé představena v roce 2020. Je to nejluxusnější a nejlépe vybavená verze modelu Octavia a na trhu se vyrábí v České republice. Octavia Laurin & Klement je postavena na platformě MQB-A, kterou sdílí s dalšími modely koncernu Volkswagen, jako jsou Seat Leon FR, Volkswagen Golf Highline nebo Audi A3 S-Line.

Výhody Škody Octavia Laurin & Klement k dlouhodobému pronájmu

Škoda Octavia Laurin & Klement je ideálním vozem pro dlouhodobý pronájem pro zákazníky, kteří hledají luxusní a dobře vybavený vůz. Má řadu výhod, které z něj činí atraktivní nabídku:

  • Bohatá výbava: Octavia Laurin & Klement je standardně vybavena řadou luxusních a komfortních prvků, jako jsou kožené sedačky, vyhřívaná přední sedadla, panoramatická střecha nebo adaptivní tempomat.
  • Vysoká kvalita zpracování: Octavia Laurin & Klement je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a je zpracována s vysokou precizností.
  • Silný motor: Octavia Laurin & Klement je poháněna řadou výkonných motorů, které poskytují řidiči dostatek výkonu pro pohodlnou jízdu.

Škoda Octavia Laurin & Klement je k dispozici ve dvou karosářských variantách, sedan a kombi. V obou variantách je vůz vybaven řadou luxusních prvků, jako jsou 18palcová kola z lehkých slitin, chromovaná ozdobná lišty, kožené sedačky s vyhříváním a ventilací, panoramatická střecha nebo adaptivní tempomat.

Škoda Octavia Laurin & Klement byla poprvé představena v roce 2020 na autosalonu v Ženevě. V České republice se začala vyrábět v roce 2021. Octavia Laurin & Klement je nejluxusnější a nejlépe vybavená verze modelu Octavia a do dnešního dne bylo vyrobeno více než 10 000 vozů.

Škoda Octavia Laurin & Klement je luxusní vůz, který nabízí řadu výhod pro dlouhodobý pronájem. Je to vůz, který je vhodný pro zákazníky, kteří hledají pohodlný a dobře vybavený vůz.

Přednosti Škody Octavia Laurin & Klement pro dlouhodobý pronájem

  • Bohatá výbava: Octavia Laurin & Klement je standardně vybavena řadou luxusních a komfortních prvků, které zajišťují vysoký komfort při cestování.
  • Vysoká kvalita zpracování: Octavia Laurin & Klement je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a je zpracována s vysokou precizností, což zaručuje dlouhou životnost vozu.
  • Silný motor: Octavia Laurin & Klement je poháněna řadou výkonných motorů, které poskytují dostatek výkonu pro pohodlné předjíždění nebo jízdu v kopcovitém terénu.

Škoda Octavia Laurin & Klement je ideálním vozem pro dlouhodobý pronájem pro zákazníky, kteří hledají luxusní a dobře vybavený vůz. Má řadu výhod, které z něj činí atraktivní nabídku.