Powered by Smartsupp Nejlevnější Autopůjčovna PRAHA Škoda Auto - Půjčovna aut Škoda | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Půjčovna aut Škoda

DieselSpotřeba 7lDSG - automat
DieselSpotřeba 7lDSG - automat
DieselSpotřeba 6lManuální - 5 stupňová
DieselSpotřeba 8lDSG - automat
DieselSpotřeba 7lDSG - automat
BenzinSpotřeba 4l6 stupňový manuál
DieselSpotřeba 6lDSG - automat
DieselSpotřeba 7lDSG - automat
DieselSpotřeba 7lDSG - automat

Nejlevnější autopůjčovna PRAHA je specialistou na auta značky Škoda. Auta Škoda u nás mají dlouhou tradici a proto patří k nejoblíbenějším autům v České republice. Půjčovna aut Škoda Praha proto nabízí pronájem aut Škoda včetně nadstandardních služeb, které si rychle oblíbíte.  

Půjčovna aut ŠKODA Praha má ve svém vozovém parku nejvíce aut Škoda právě proto, že patří k nejžádanějším autům na trhu. Modely aut Škoda se hodí pro všechny typy příležitostí, takže s pronájmem aut Škoda nikdy neuděláte chybu. Škodovky můžete využít na pronájem auta na svatbu, k různým společenským událostem, kde chcete zapůsobit, pronájem auta na dovolenou s rodinou nebo na víkend s partnerem či partnerkou. Velmi oblíbený je také pronájem auta Škoda jako firemní auto. 
 
Ve vozovém parku Autopůjčovny Škoda Praha naleznete nejnovější modely aut Škoda v provedení sedan, SUV, kombi, hatchback i liftback, jako jsou například ŠKODA SUPERB Style 2.0 Tdi 4X4 DSG kombiŠKODA KODIAQ Style Plus 2.0 Tdi 4X4 DSGŠKODA SUPERB Ambition 2.0 Tdi DSG, ŠKODA KAROQ 1.5 Tdi, a další známé modely jako jsou ŠKODA OCTAVIA 1.6Tdi, ŠKODA SUPERB Elegance 2.0 Tdi nebo ŠKODA FABIA 1.4Tsi. 
 
Půjčovna aut Škoda nabízí pronájem aut Škoda za skvělé ceny a k tomu je samozřejmostí špičkový zákaznický servis. Zákazníci Autopůjčovny Škoda Auto mohou přijít i se speciálním přáním nebo požadavkem a mohou si být jisti, že personál Nejlevnější Autopůjčovny udělá vše, co bude v jeho silách, aby splnil přání zákazníků.
 
AUTOPŮJČOVNA Praha Škoda Auto může nabídnout jedinečný zážitek z jízdy v nových autech Škoda všech známých modelů. Většina aut Půjčovny aut Škoda je nová a byla vyrobena v roce 2016 nebo 2017. Všechna auta Půjčovny Škoda Auto prochází pravidelnou servisní kontrolou a jsou udržována ve vynikajícím technickém stavu.
 
Jízda novou Škodovkou Vám přinese nadšení z jízdy, pohodu i adrenalin, záleží jen na Vás, jak auto budete řídit. Úplně každý si ve svezení novým luxusním autem najde to své a odnese si krásný zážitek. Pronájem auta Škoda je proto také vhodný jako dárek, kterým můžete darovat prostřednictvím našeho dárkového voucheru na zapůjčení auta od Nejlevnější Autopůjčovny PRAHA Škoda Auto.
 
Půjčovna aut Škoda PRAHA nabízí také možnost zkušební jízdy Škoda Karoq nebo zkušební jízdy Škoda Kodiaq. Testovací jízdy Škoda uvítáte v případě, že se chystáte koupit si nové auto a ještě nejste úplně rozhodnutí, jestli je právě toto auto to pravé. Autosalony nejsou obvykle příliš ochotní svěřovat auta do rukou zákazníků, což ale neplatí u Půjčovny aut Škoda. Autopůjčovna Škoda Vám svěří úplně nové auto do Vašich rukou, a to na jak dlouho budete potřebovat. Vy se tak svobodně a bez nátlaku můžete rozhodnout, jestli je Škoda Karoq nebo Škoda Kodiaq pro Vás ideální auto.