Powered by Smartsupp Škoda Superb AMBITION 2.0 TDi COMBI | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Škoda Superb AMBITION 2.0 TDi COMBI

Palivo: Diesel
Výkon: 110 KW
Rok výroby: 10/2021
Převodovka: DSG - automat
Spotřeba: 7
1 den 2.850,- Kč / den
2 - 3 dny 2.390,- Kč / den
4 - 7 dní 1.890,- Kč / den
8 - 30 dní 1.290,- Kč / den
30 a více dní 990,- Kč / den
Kauce 10.000,- Kč

Další informace:

Škoda Superb AMBITION 2.0 TDi COMBI je prostorný kombík, s pěkným designem, všestranným využitím a skvělými jízdními vlastnostmi. Škoda Superb AMBITION 2.0 TDi COMBI je praktické auto ale nejen to, řidiči nabídne skvělý pocit z jízdy a pasažérům maximální pohodlí.

Automobil Škoda Superb AMBITION 2.0 TDi COMBI nabídne dieselový motor o výkonu 110 KW, automatickou převodovku, které má Škodovka velmi dobře zpracované a postavené na vlastní technologii, a k tomu všemu vynikající spotřebu 7 l/100 km a výbavu Ambition, která poskytuje mnoho moderních a praktických vychytávek. 

Půjčení Škoda Superb AMBITION 2.0 TDi COMBI vám přinese skvělý pocit z jízdy. Automobily značky Škoda si lidé vybírají díky jejich všestrannosti, a proto je pronájem Škoda Superb AMBITION 2.0 TDi COMBI ideální jako pronájem auta firmy nebo třeba jako pronájem auta pro podnikání. 

Dlouhodobý pronájem Škoda Superb AMBITION 2.0 TDi COMBI je vám k dispozici za vynikající cenu 750,- Kč/den při zapůjčení auta na měsíc a více. V takových případech rádi sestavíme individuální nabídku na pronájem auta Škoda Superb AMBITION 2.0 TDi COMBI.

Pro krátkodobý pronájem auta Škoda Superb AMBITION 2.0 TDi COMBI neváhejte využít formulář pro objednávku zapůjčení auta. Nezávaznou poptávku na půjčení Škoda Superb AMBITION 2.0 TDi COMBI nám můžete zaslat přímo na této stránce.

V ceně pronájmu Škoda Superb AMBITION 2.0 TDi COMBI je dálniční známka pro ČR, kompletní pojištění all risk s nízkou spoluúčastí a s možností připojištění pro 0% spoluúčast pro váš klid na cestách. Pojištění se vztahují nejen na území ČR, ale také na celou Evropu, takže se zapůjčeným vozidlem můžete bez problému vyjet do zahraničí. K pronájmu auta lze sjednat ještě další nadstandardní služby, abyste s půjčením auta neměli žádné starosti a nic vás na cestách neomezovalo.

Není pro vás půjčení Škoda Superb AMBITION 2.0 TDi COMBI to pravé? Podívejte se na další oblíbené modely aut Škoda, které Půjčovna uat Škoda nabízí v následujícím odkazu. Kompletní nabídka vozidel Škoda - AUTOPŮJČOVNA ŠKODA PRAHA.

Půjčovna aut Škoda Superb nabízí k pronájmu auta i možnost zapůjčení autopříslušenství, které se hodí například na dovolenou, jako je střešní box, držák na lyže nebo na kola, GPS navigace, dětská autosedačka nebo sněžné řetězy.
 
Máte dotazy k pronájmu Škoda Superb AMBITION 2.0 TDi COMBI? Rádi byste zjistili podmínky půjčení auta? Zajímá vás individuální cenová nabídka na dlouhodobý pronájem Škoda Superb AMBITION 2.0 TDi COMBI? Neváhejte nás kontaktovat!