Ford Mustang coupe

klima

Palivo: Benzin
Výkon: 242 KW
Rok výroby: 10/2014
Barva: Černá
Převodovka: Automat
Motorizace: 3.7
Spotřeba: 15
1 den 3.999,- Kč / den
2 - 3 dny 3.500,- Kč / den
4 - 7 dní 3.000,- Kč / den
8 - 30 dní 3.000,- Kč / den
30 a více dní 3.000,- Kč / den
Kauce 20.000,- Kč

Další informace:

Ford Mustang coupe 3.7 je symbolem výkonu, maximálního požitku z jízdy a z každého ujetého kilometru! Pod kapotou má 315 koní, které Vám předvedou takové rodeo, že si to budete do smrti pamatovat! Podívejte se také na ostatní auta, která nabízí Půjčovna aut FORD, kde mimo jiné najdete i Ford Mustang cabrio!

Vůz Ford Mustang coupe 3.7 k pronájmu u Nejlevnější autopůjčovny Praha byl vyroben v roce 2014.

Vůz Ford Mustang coupe 3.7 si můžete v Nejlevnější autopůjčovně Praha zapůjčit v reprezentativní černé barvě s polepy.

S půjčením Ford Mustang coupe 3.7 jednoznačně nešlápnete vedle, ať už potřebujete půjčit automobil za jakýmkoli pracovním nebo osobním účelem. Nezáleží, k jakému účelu si Ford Mustang coupe 3.7 potřebujete půjčit, ať již k víkendu s přáteli, udělání dojmu na partnerku nebo zakoupením dárkového poukazu jako narozeninového či vánočního dárku - tento vůz For Mustang bude vždy zárukou té správné volby!

Při pronájmu auta u Nejlevnější autopůjčovny Praha je v ceně neomezený počet ujetých kilometrů. Je opatřen dálniční známkou pro Českou republiku, má havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti pro území celé Evropy. Při svém cestování za jakýmkoli účelem tedy můžete být v klidu a maximálně si užít pocit z jízdy ve voze Ford Mustang coupe 3.7.

Při zapůjčení vozu Ford Mustang coupe 3.7 Vám vůz zaměstnaci autopůjčovny Praha přistaví na jakékoli Vámi vybrané místo v České republice a po ukončení doby pronájmu vozu si jej zase vyzvednou. Vy tak s půjčením vozu Ford Mustang coupe nebudete mít jakékoli starosti nebo jízdu navíc.

Jestliže si půjčíte vůz Ford Mustang coupe 3.7 u Nejlevnější autopůjčovny Praha, vyjdeme Vám vstříc v čase přistavení a odvozu vozidla tak, aby pro Vás bylo vše co nejjednodušší a nejpříjemnější.

I přesto, že se jmenujeme Nejlevnější autopůjčovna Praha, půjčený vůz Vám přistavíme nejen na území Prahy, ale kdekoli jinde v České republice, kde to budete potřebovat. 

Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí také pronájem auta bez kauce. Jako záruku můžete přistavit Váš vůz.

Kontaktujte nás, abychom Vám mohli zodpovědět jakékoli dotazy či společně domluvili půjčení auta Ford Mustang coupe 3.7 ke krátkodobému či dlouhodobému pronájmu.
 
Našim klientům zařizujeme profesionální servis od A až do Z. Spolupráce s Nejlevnější autopůjčovnou Praha je vždy příjemným a bezstarostným zážitkem!