Dodávka Volkswagen Crafter L4H2 | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Dodávka Volkswagen Crafter L4H2

Palivo: Nafta
Objem: 1998 ccm
Výkon: 110 KW
Rok výroby: 1/2023
Země původu: ČR
Převodovka: Manuál
1 den 2.499,- Kč / den

Další informace:

Volkswagen Crafter L4H2

Volkswagen Crafter L4H2: Prodlužte svoje možnosti přepravy

Volkswagen Crafter L4H2 je skvělé auto pro ty, kteří hledají prostorný vůz pro přepravu zboží, posádky a dalšího nákladu. Do auta se vejde 6 europalet.Tento vůz nabízí dokonalou kombinaci prostornosti a výkonnosti s moderními technologiemi a bezpečnostními prvky. Níže se detailněji podíváme na to, jakým způsobem může Volkswagen Crafter L4H2 přispět k vaší přepravě.

Volkswagen Crafter L4H2 měří 4,39 metru délky a 1,98 metru šířky, včetně zrcátek. Jeho hmotnost je přibližně 2 700 kg a je vybaven zadními dveřmi a rozměrným kufrem. Díky krásnému modernímu designu skvěle vypadá, jak na silnici, tak v dílně.

Bezpečnostní vybavení Volkswagen Crafter L4H2 je vybaven vysoce moderními bezpečnostními prvky, jako jsou airbagy, stabilizační systém, ABS, pohon 4×4 a další. Tyto systémy vám pomohou získat důvěru při jízdě na silnici a poskytnou vám bezpečnější řízení.

Výkon a úspory paliva Volkswagen Crafter L4H2 je poháněn přeplňovaným 4-válcovým přeplňovaným motorem, který dodává výkon 86 kW. S tímto výkonem byste mohli dosáhnout maximální rychlosti až 128 km/h a jízdu s úsporou paliva. K dosažení nejlepšího úspěchu je vůz vybaven automatickou převodovkou o 8 stupních.

Jak je vidět, Volkswagen Crafter L4H2 je skvělý doplněk pro ty, kteří potřebují dokonale prostorný vůz s moderními technologiemi, výkonným motorem a bezpečnostními prvky. Tento vůz vám poskytne dokonalou kombinaci všech těchto aspektů a je tak ideální partner pro všechny vaše převozy.

Volkswagen Crafter L4H2 je skvělý vůz pro ty, kteří hledají výkonnou a prostornou přepravu pro posádku a náklad. Nabízí moderní technologie, výkonný motor a špičkové bezpečnostní prvky. Díky svým rozměrům a výkonu může Volkswagen Crafter L4H2 poskytnout dokonalé řešení pro všechny vaše přepravní potřeby.

Dodávka Volkswagen Crafter

1.799 Kč* / den
NaftaManuál
NaftaManuál