Dodávka Volkswagen Crafter L2H2 | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Dodávka Volkswagen Crafter L2H2

Palivo: Nafta
Objem: 1998 ccm
Výkon: 110 KW
Rok výroby: 1/2023
Země původu: ČR
Převodovka: Manuál
1 den 1.999,- Kč / den

Další informace:

Volkswagen Crafter L2H2

Volkswagen Crafter L4H2 – Nejlepší dodávka pro vaše potřeby

Volkswagen Crafter L4H2 je nejnovější model německé automobilky Volkswagen. Do dodávky se vejdou 4 europalety. Je poháněn dvojitým turbodieselovým motorem a nabízí velký a prostorný interiér s dostatkem místa pro osoby i zboží. Užijete si luxusní jízdní vlastnosti a veřejnou pozornost díky svému agresivnímu vzhledu a robustní konstrukci.

Vnitřní prostor Volkswagen Crafter L4H2 má velmi propracovaný interiér. Provozovatelům dodávek se zde nabízí prostorné, pohodlné a příjemné prostředí. Jeho sedadla jsou pohodlná a ergonomicky tvarovaná. To vám umožní cestovat pohodlněji a pracovat na dlouhé vzdálenosti bez únavy. Přední a zadní odkládací prostory nabízejí dostatek místa na uspořádání materiálu a nářadí a designové prvky dodávají interiéru distinctivní vzhled.

Technické specifikace Volkswagen Crafter L4H2 je poháněn robustním a výkonným dvouválcovým turbodieselovým motorem o výkonu 110 kW (150 k). Zajišťuje skvělou jízdní stabilitu a nízké emise. Automobilka zahrnula i velkou řadu bezpečnostních prvků, jako je systém brzdové asistence, upozornění na nezamýšlené vybočení z jízdního pruhu a adaptivní tempomat. Také je vybaven moderními technologiemi infotainmentu, jako je Bluetooth, USB a audio.

Design Volkswagenu Crafter L4H2 je čistý a střízlivý. Jeho elegantní tvar se často skloňuje při hodnocení a díky jeho robustní konstrukci získal velkou veřejnou pozornost. Má moderní chromované nárazníky a velkou přední masku, která dodává vzhledu agresivity. Na náraznících jsou umístěny i svítilny pro noční jízdu.

Volkswagen Crafter L4H2 nabízí skvělé možnosti provozovatelům dodávek. Má velmi propracovaný interiér s dostatkem místa pro osoby a materiál. Je poháněn úsporným a výkonným dvouválcovým motorem a poskytuje řadu bezpečnostních prvků. Vzhledem k jeho agresivnímu designu získáte i veřejnou pozornost.

 

Dodávka Volkswagen Crafter

1.799 Kč* / den
NaftaManuál