Powered by Smartsupp Novinky - Dlouhodobý pronájem vozu AUDI A6 3.0 TDI BITURBO AVANT, QUATTRO S-LINE | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Dlouhodobý pronájem vozu AUDI A6 3.0 TDI BITURBO AVANT, QUATTRO S-LINE 9.11.2017

Dlouhodobý pronájem vozu AUDI A6 3.0 TDI BITURBO AVANT, QUATTRO S-LINE

Poptávka a více informací zde.

  • vozidlo pro náročnější klientelu
  • motor 330PS!!!!!
  • černá metalíza
  • Kola 20“ kovaná
  • jen na dlouhodobý pronájem
  • cena 45 000,- Kč / měsíc
  • kauce: 50 000,- Kč
  • minimální doba pronájmu 6 měsíců 
Nejvýhodnější dlouhodobý pronájem auta
Dlouhodobý pronájem Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line je absolutní novinkou Nejlevnější autopůjčovny Praha a je Vám k dispozici na minimální možnou dobu 6 měsíců a pouze na dlouhodobý pronájem. 
 
Krátkodobý pronájem samozřejmě Půjčovna aut AUDI nabízí také, ale na jiné modely Audi. Podívat se na ně můžete v nabídce vozů aut Audi, kde najdete to nejlepší od automobilky Audi, modely Audi A5 2.0 Tdi a Audi A7 3.0 Tdi.
 
Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line spadá do kategorie manažerských vozů, protože poskytuje maximální komfort  a díky svým jízdním vlastnostem se skvěle hodí na dlouhé cesty po dálnicích. S Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line můžete svištět v rychlém pruhu, aniž byste byli rušeni okolním hlukem.
 
Auto Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line Vám při nastartování poskytne příjemný akustitcký zážitek, který uvnitř vozu přetrvá, protože uslyšíte jen jemné brumlání třílitrového motoru s dvěma turby. Plynulost jízdy zajišťuje automatická převododvka 8TT a kovaná kola 20". Auto má elegantní černou metalízu Mythos.
 
Půjčovna aut Audi nabízí nejvýhodnější dlouhodobý pronájem Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line. Získáte skvělé podmínky, špičkový servsi, bezkonkurenční cenu, a to vše s profesionálním přístupem ke každému klientovi.
 
Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí v ceně pronájmu komplexní asistenční služby, možnost najet neomezený počet kilometrů, dálniční známku, pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění. Navíc jsme Vám k dispozici kdykoliv budete potřebovat a jsme připraveni splnit jakékoliv Vaše přání. Vždy se můžete spolehnout, že se o Vás postará náš kvalifikovaný personál.
 
Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line ještě voní novotou, protože datum výroby auta je listopad 2017. Můžete tak být úplně první, kdo zakusí, jaké to je usednout do nejluxusnějšího auta a odjet v něm domů, respektive na dlouhou projížďku a záleží jen na Vás, jak dlouho potrvá.
 
Dlouhodobý pronájem Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line Vám zajistí opravdu výjimečný komfort na služebních i soukromých cestách a kamkoliv pojedete, vždy budete skvěle reprezentovat. 
 
Pronájem Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line se skvěle hodí také jako firemní auto, zejména pro svou eleganci. Navíc Vám odpadnou problémy s vlastnictvím služebního auta, takže budete mít o starost méně. Rádi pro Vás zařídíme veškerou administrativu spojenou s pronájmem auta.
 
Rezervace dlouhodobého pronájmu není nic složitého, stačí nás kontaktovat a my už se o vše postaráme. Jednoduše můžete dlouhodobý pronájem auta Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line provést přímo v detailu auta zde. Stačí vyplnit Vaše jméno, kontakt, předpokládanou dobu pronájmu a případně Vaše další požadavky a rezervaci odeslat. My už Vás pak zkontaktujeme a domluvíme se na dalším postupu.
 
Nejlevnější autopůjčovna Praha už se těší až Vám bude moct předat klíčky od Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line, až Vám zajistí dlouhodobý pronájem Audi A6 3.0 Tdi BITURBO Avant, Quattro S-line a zprostředkuje Vám tak životní automobilový zážitek!