Powered by Smartsupp Flexibilní pronájem ŠKODA OCTAVIA Combi k odběru | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Flexibilní pronájem ŠKODA OCTAVIA Combi k odběru

Uvedené ceny za měsíc.

Najeto: 3000 km
Palivo: diesel
Objem: 1968 ccm
Výkon: 110 KW
Rok výroby: 1/2023
Země původu: ČR
Barva: různé
Převodovka: Automatická
30 a více dní 18.990,- Kč / den
1 500 km 18.990,- Kč / den
3 000 km 21.990,- Kč / den
4 500 km 24.990,- Kč / den

Další informace:

Flexibilní pronájem - Uvedené ceny za měsíc.

Nejvýhodnější dlouhodobý pronájem vozidel s okamžitým dodáním vozu. Nejlevnější autopůjčovna nabízí svým zákazníkům flexibilní pronájem vozidel již od 2 měsíců. Tato nabídka je vhodná pro zákazníky, kteří se nechtějí upisovat k dlouhodobým smlouvám, jako tomu bývá u operativního leasingu.

Ceny jsou uvedeny bez DPH a zahrnují pravidelný servis, dálniční známku, letní/zimní pneu a pojištění s 10% spoluúčastí.

Škoda Octavia Combi - prostorné a praktické kombi

Škoda Octavia Combi je prostorné a praktické kombi, které bylo poprvé představeno v roce 1996. Je to nejprodávanější model Škody a na trhu se vyrábí v České republice. Octavia Combi je postavena na platformě MQB-A, kterou sdílí s dalšími modely koncernu Volkswagen, jako jsou Seat Leon ST, Volkswagen Golf Variant nebo Audi A3 Sportback.

Výhody Škody Octavia Combi k dlouhodobému pronájmu

Škoda Octavia Combi je ideálním vozem pro dlouhodobý pronájem. Má řadu výhod, které z něj činí atraktivní nabídku pro zákazníky:

  • Prostorný interiér: Octavia Combi má prostorný interiér, který poskytuje dostatek místa pro cestující i zavazadla. To je důležité pro zákazníky, kteří potřebují vůz, který může být používán pro rodinu, podnikání nebo pro volný čas.
  • Vybavenost: Octavia Combi je standardně vybavena řadou bezpečnostních a asistenčních systémů, jako je automatické nouzové brzdění, asistent udržování jízdního pruhu nebo adaptivní tempomat.
  • Cena: Octavia Combi je cenově dostupný vůz, který nabízí dobrou hodnotu za peníze.

Škoda Octavia Combi je k dispozici s širokou škálou motorizací, včetně benzínových, naftových a hybridních. Základní motorizací je 1,0l tříválec TSI s výkonem 95 koní. V nabídce jsou také silnější varianty 1,5l TSI s výkonem 150 koní a 2,0l TSI s výkonem 190 koní. Naftová nabídka zahrnuje 1,6l TDI s výkonem 115 koní a 2,0l TDI s výkonem 150 koní. Hybridní varianta je poháněna kombinací 1,5l TSI a elektromotoru s celkovým výkonem 204 koní.

Škoda Octavia Combi byla poprvé představena v roce 1996 na autosalonu v Paříži. V České republice se začala vyrábět v roce 1997. Octavia Combi je nejprodávanějším modelem Škody a do dnešního dne bylo vyrobeno více než 6 milionů vozů.

Škoda Octavia Combi je prostorné a praktické kombi, které nabízí řadu výhod pro dlouhodobý pronájem. Je to vůz, který je vhodný pro rodinu, podnikání nebo pro volný čas.

Přednosti Škody Octavia Combi pro dlouhodobý pronájem

  • Prostorný interiér: Octavia Combi má prostorný interiér, který poskytuje dostatek místa pro cestující i zavazadla. To je důležité pro zákazníky, kteří potřebují vůz, který může být používán pro rodinu nebo pro podnikání.
  • Vybavenost: Octavia Combi je standardně vybavena řadou bezpečnostních a asistenčních systémů, které mohou pomoci snížit riziko nehody. To je důležité pro zákazníky, kteří chtějí mít jistotu, že jsou v bezpečí na silnici.
  • Cena: Octavia Combi je cenově dostupný vůz, který nabízí dobrou hodnotu za peníze. To je důležité pro zákazníky, kteří hledají vůz, který je dostupný, ale zároveň nabízí řadu výhod.

Škoda Octavia Combi je ideálním vozem pro dlouhodobý pronájem. Má řadu výhod, které z něj činí atraktivní nabídku pro zákazníky.