Powered by Smartsupp VW Transporter 9 míst | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

VW Transporter 9 míst

Palivo: Nafta
Objem: 1998 ccm
Výkon: 110 KW
Rok výroby: 1/2023
Převodovka: Automatická
Spotřeba: 7
1 den 1.999,- Kč / den
30 a více dní 990,- Kč / den
Kauce 20.000,- Kč

Další informace:

Půjčovna minibusů v Praze - VW Transporter s 9 místy

  • Šíře zavazadlového prostoru: 124 cm
  • Šíře prostoru pro cestující: 162 cm
  • Výška minibusu: 199 cm
  • Šíře vozu (včetně zrcátek): 229 cm
  • 3 + 3 = dvě řady sedadel
  • 3 + 3 + 3 = tři řady sedadel
  • CarPlay i Android Auto
  • Třízónová klimatizace

Pokud hledáte cenově dostupný minibus pro přepravu 9 osob, ve kterém se bude celá posádka cítit nejen bezpečně, ale i pohodlně, můžeme vám jednoznačně doporučit Volkswagen Transporter. Tento minibus je vybaven 3-zónovou automatickou klimatizací, která zajistí komfort pro všechny cestující. Navíc ho nabízíme za skvělou cenu! Pokud si chcete být jisti, že jste se správně rozhodli, můžete zkontrolovat několik důvodů, proč si půjčit VW Transporter a spočítat si cenu nájmu v naší online kalkulaci.

Pokud hledáte spolehlivý a pohodlný způsob, jak se přepravit s větším počtem lidí, může být pronájem minibusu ideálním řešením. V Praze je k dispozici několik půjčoven, které nabízejí širokou škálu vozidel, včetně VW Transporteru s 9 místy.

Proč si pronajmout minibus?

Pronájem minibusu je skvělou volbou pro skupiny lidí, kteří chtějí cestovat společně a ušetřit na nákladech na dopravu. Minibusy jsou vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací a dalšími moderními prvky, které zajišťují pohodlnou jízdu. Navíc jsou velmi prostorné a umožňují přepravu většího množství zavazadel.

VW Transporter pro přepravu až 9 osob

VW Transporter je jedním z nejoblíbenějších minibusů na trhu. Je to spolehlivé vozidlo s dostatečným prostorem pro 9 cestujících a jejich zavazadla. Vozidlo je vybaveno moderními bezpečnostními prvky a komfortním interiérem, který zajišťuje pohodlnou jízdu.

Jak si pronajmout minibus v Praze?

V Praze je k dispozici několik půjčoven, které nabízejí pronájem minibusů. Je důležité si vybrat spolehlivou a kvalitní půjčovnu, která nabízí moderní a bezpečné vozidla. Při výběru je také důležité zkontrolovat ceny a podmínky pronájmu.

Pronájem minibusu je skvělou volbou pro skupiny lidí, kteří chtějí cestovat společně a ušetřit na nákladech na dopravu. VW Transporter s 9 místy je ideálním vozidlem pro přepravu většího počtu lidí a zavazadel. V Praze je k dispozici několik spolehlivých půjčoven, které nabízejí moderní a bezpečné vozidla za rozumné ceny.

Dodávka Volkswagen Crafter

1.799 Kč* / den
NaftaManuál
NaftaManuál
NaftaManuál

VW CARAVELLE 9 míst

1.999 Kč* / den
NaftaAutomatická

VW Multivan 7 míst

1.999 Kč* / den
NaftaSpotřeba 7lAutomatická