Powered by Smartsupp Novinky - Půjčovna elektromobilů | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Půjčovna elektromobilů 3.3.2019

Půjčovna elektromobilů - půjčovna elektroaut v Praze
 
Půjčovna elektromobilu TESLA MODEL Y a autopůjčovna elektro aut VOLKSWAGEN E-GOLF
 

Půjčovna elektromobilů

 

Půjčte si vůz, který má velmi moderní design, ale navíc je ekologický a šetrný k životnímu prostředí i vaší peněžence. Půjčovna elektromobilů – půjčovna elektroaut v Praze nabízí k zapůjčení luxusní modely Tesla Model 3 nebo Volkswagen e-Golf. Půjčovna elektromobilů vám umožní půjčit si vůz na libovolně dlouhou dobu, na přání navíc s přistavením kdekoliv v Praze. Ušetříte tak za kauci.

 

Zapůjčení elektromobilu levně

Půjčovna elektromobilů a půjčovna elektroaut nabízí vozy Tesla YŠKODA ENYAQ IVVolkswagen ID BUZZ nebo Audi E-tron. Super moderní vozy jsou poháněny elektrickou energií, díky tomu nevypouští do ovzduší zdraví škodlivé zplodiny.

Půjčit si vůz je velmi snadné. Vyberte si elektromobil, který se vám líbí nejvíce z hlediska parametrů i designu. Vůz lze zapůjčit na pár hodin, dnů i týdnů. Vždy je potřeba si dostupnost ověřit předem, než přistoupíte k samotné rezervaci.

Cenu za pronájem vybraného modelu a základní informace, včetně technických parametrů, jsou uvedeny u každého auta. Půjčovna elektroaut nabízí nejnižší ceny na trhu a celou řadu výhod pro nové i stávající zákazníky. Nechte si vytvořit cenovou nabídku na míru přesně podle svých potřeb.

Elektromobily jsou vhodné jak pro soukromé osoby, tak pro firmy, které se chtějí prezentovat před obchodním partnerem, apod. Díky našim nejnižším cenám na trhu si můžete dovolit i dlouhodobý pronájem formou operativního leasingu.

Vybrat si můžete jak luxusní vůz Tesla Model 3, tak svižný e-Golf Volkswagen. Půjčte si vůz, se kterým můžete brázdit silnice u nás i v Evropě. Každý zapůjčený vůz je vybaven českou dálniční známkou, pojištěním havarijním i povinným ručením a dalšími službami.