Powered by Smartsupp VOLKSWAGEN MULTIVAN 2.0 TDI HIGHLINE | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

VOLKSWAGEN MULTIVAN 2.0 TDI HIGHLINE

Najeto: 50000 km
Výkon: 150 KW
Rok výroby: 10/2022
Barva: Zlatá metalíza
Převodovka: DSG - automat
Spotřeba: 8
1 den 2.900,- Kč / den
2 - 3 dny 2.500,- Kč / den
4 - 7 dní 2.400,- Kč / den
8 - 30 dní 2.000,- Kč / den
30 a více dní 1.900,- Kč / den
Kauce 40.000,- Kč

Další informace:

Volkswagen Multivan 2.0 TDI Highline - Luxusní Prostor a Pohodlí

Vítejte u Volkswagen Multivan, ikony prostornosti a luxusu, která je připravena zvýšit váš zážitek z cestování na novou úroveň. S modelovou řadou Highline získáváte nejvyšší standardy pohodlí a stylu, aniž byste museli obětovat praktičnost.

Luxusní Design a Vybavení

Multivan 2.0 TDI Highline přichází s elegantním designem a bohatým vybavením, které poskytuje prvotřídní komfort a luxus. Oceňujte kvalitní materiály, ergonomický design a moderní technologie, které zajišťují, že každá cesta bude zážitkem.

Prostorný Interiér a Flexibilita

S dostatečným prostorem pro devět cestujících a jejich zavazadla nabízí Multivan neomezenou flexibilitu. Díky variabilnímu uspořádání sedadel a prostornému nákladovému prostoru se tento vůz snadno přizpůsobí vašim potřebám.

Výkonný Motor a Efektivní Provoz

Multivan je poháněný výkonným 2.0 TDI motorem, který zajišťuje dostatečný výkon a zároveň efektivní provoz. S technologiemi pro snížení spotřeby paliva a emisí můžete očekávat úspornou jízdu bez kompromisů.

Rezervujte si Volkswagen Multivan 2.0 TDI Highline ještě dnes a zažijte luxusní cestování po Praze a okolí za nejlepší cenu!