Powered by Smartsupp VOLKSWAGEN ID BUZZ 7 míst | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

VOLKSWAGEN ID BUZZ 7 míst

Palivo: Elektrika
Rok výroby: 1/2023
Země původu: ČR
Barva: Zelená
Převodovka: automatická
1 den 4.990,- Kč / den

Další informace:

Plně elektrický vůz VOLKSWAGEN ID BUZZ 7 míst 

  1. Praktičnost a prostornost: Volkswagen ID BUZZ nabízí velký vnitřní prostor, který je ideální pro rodinné výlety nebo přepravu většího množství zavazadel.

  2. Ekologičtější volba: ID BUZZ je plně elektrický vůz, což znamená nulové emise při jízdě a nižší dopad na životní prostředí ve srovnání se vozidly se spalovacím motorem.

  3. Inovativní design: Svému retro šarmu navzdory je ID BUZZ vybaven moderními prvky a technologiemi, které zajišťují pohodlnou a zábavnou jízdu.

  4. Výkonný elektromotor: ID BUZZ disponuje dostatečným výkonem a dynamikou, která umožňuje plynulou a rychlou jízdu i při plném obsazení.

  5. Dlouhý dojezd: S pokročilými bateriemi ID BUZZ nabízí dostatečný dojezd na delší vzdálenosti, což zajišťuje pohodlné cestování bez obav z dojezdu.

  6. Moderní interiér: ID BUZZ má ergonomicky navržený interiér s prvotřídním vybavením, které zahrnuje například dotykový displej s multimediálním systémem.

  7. Spolehlivost značky Volkswagen: Volkswagen je známý svou kvalitou a spolehlivostí, což poskytuje důvěru při půjčování vozu ID BUZZ.

  8. Možnost vyzkoušet si vozidlo před koupí: Půjčení ID BUZZ z půjčovny aut v Praze je skvělou příležitostí vyzkoušet si vůz na delší dobu a zjistit, zda vyhovuje vašim potřebám a očekáváním před tím, než se rozhodnete ho zakoupit.

  9. Široká dostupnost a flexibilita: Půjčovny aut v Praze nabízejí ID BUZZ jako součást své flotily, což znamená, že je snadné si ho půjčit a využívat podle vašich potřeb.

  10. Finanční úspora: Půjčení ID BUZZ z půjčovny aut je ekonomickou alternativou k okamžitému nákupu, což vám umožní ušetřit peníze a zároveň získat zkušenosti s vozem před tím, než se rozhodnete ho skutečně pořídit.

Volkswagen e-Golf

950 Kč* / den
Electricity1-stup. automat

TESLA Y

2.990 Kč* / den
ElektroAutomatická

Audi E-tron

3.990 Kč* / den
ElektroAutomatická

Škoda ENYAQ iV

2.790 Kč* / den
Elektro

Mercedes Benz EQV

4.490 Kč* / den
ElektroAutomatická
NaftaManuál

VW CARAVELLE 9 míst

1.999 Kč* / den
NaftaAutomatická

VW Multivan 7 míst

1.999 Kč* / den
NaftaSpotřeba 7lAutomatická

VW Transporter 9 míst

1.999 Kč* / den
NaftaSpotřeba 7lAutomatická