Powered by Smartsupp Škoda Superb Style 2.0 Tdi 4x4 DSG kombi | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Škoda Superb Style 2.0 Tdi 4x4 DSG kombi

klima

Palivo: Diesel
Výkon: 140 KW
Rok výroby: 3/2023
Barva: Bílá Moon metalíza
Převodovka: DSG - automat
Motorizace: 2.0Tdi
Spotřeba: 7
1 den 2.990,- Kč / den
2 - 3 dny 2.490,- Kč / den
4 - 7 dní 1.990,- Kč / den
8 - 30 dní 1.430,- Kč / den
30 a více dní 990,- Kč / den
Kauce 20.000,- Kč

Další informace:

Škoda Superb Style 2.0 Tdi je elegantní kombík s dieselovým motorem o výkonu 140 kW a automatickou převodovkou. Má pohon na všechna čtyři kola, takže Vás na silnici i mimo ni vůbec nic nepřekvapí. Auto má také krásnou ledovcově bílou barvu, tzv. Moon metalízu.
 
Velkou předností Škoda Superb Style 2.0 Tdi 4x4 DSG kombi je vynikající spotřeba, která je při standardním stylu jízdy 7l/100km. 
 
Auto Škoda Superb Style 2.0 Tdi 4x4 DSG kombi se díky své eleganci skvěle hodí na společenské akce, na kterých chcete zapůsobit, např. svatby, večírky apod. Ale vzhledem k tomu, že tato Škodovka je kombík, můžete s ní vyrazit klidně na rodinnou dovolenou nebo na výlet do přírody, kde se díky pohonu 4x4 nemusíte obávat žádné terénní nerovnosti.
 
Půjčení Škoda Superb Style 2.0 Tdi 4x4 DSG kombi je možné na krátkou i dlouhou dobu. Krátkodobý pronájem je pronájem auta na den, týden až měsíc. Dlouhodobý pronájem auta Škoda je na více jak jeden měsíc a je řešen operativním leasingem, který je v dnešní době velmi oblíbený.
 
Autopůjčovna Škoda Praha nabízí pronájem Škoda Superb Style 2.0 Tdi 4x4 DSG kombi za skvělou cenu od 790 Kč/den. Možností je samozřejmě i individuální nabídka na pronájem auta, která bude přesně podle Vašich potřeb. Pronájem auta je možný také pro firemní účely.
 
V ceně pronájmu Škoda Superb Style 2.0 Tdi 4x4 DSG kombi je neomezený počet najetých kilometrů, dálniční známka pro ČR, havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti, pro Vaše pohodlí a klid na cestách. K pronájmu auta lze sjednat ještě další nadstandardní služby, abyste s půjčením auta neměli žádné starosti a jízdu si náležitě užili.

Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí také pronájem auta bez kauce, což lze vyřešit přistavením Vašeho vozu.

Pokud budete mít jakékoliv speciální přání či požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Autopůjčovna Praha Vám vždy vyjde maximálně vstříc a nastaví vše tak, abyste byli spokojeni. 
 
Půjčovna aut Škoda Praha zařadila auto Škoda Superb Style 2.0 Tdi 4x4 DSG kombi do svého vozového parku teprve letos. Rok výroby auta je 03/2017, automobil je tedy zánovní, takže jízda s ním bude opravdu zážitek.
 
DieselSpotřeba 7lDSG - automat
DieselSpotřeba 8lDSG - automat
DieselSpotřeba 6lDSG - automat