Powered by Smartsupp Škoda Superb Ambition 2.0 Tdi DSG | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Škoda Superb Ambition 2.0 Tdi DSG

Liftback klima

Palivo: Diesel
Výkon: 110 KW
Rok výroby: 8/2017
Barva: Hnědá Magnetic metalíza
Převodovka: DSG - automat
Spotřeba: 6
1 den 2.890,- Kč / den
2 - 3 dny 2.390,- Kč / den
4 - 7 dní 1.890,- Kč / den
8 - 30 dní 1.290,- Kč / den
30 a více dní 990,- Kč / den
Kauce 10.000,- Kč

Další informace:

Automobil Škoda Superb Ambition 2.0 Tdi DSG je zcela nový vůz, vyrobený v srpnu 2017. Jízda v novém luxusním autě nabízí nevšední zážitek, který potěší každého řidiče. 
 
Škoda Superb Ambition 2.0 Tdi DSG má automatickou převodovku a dieselový motor o výkonu 110 kW. Auto je v provedení liftback a má velmi dobrou výbavu, která Vám na cestách poskytne potřebný komfort. Obzvláště v letním období na svých cestách oceníte chladivou klimatizaci.
 
Auto má velmi zajímavou hnědou barvu tzv. Magnetic metalízu, která je moderní a zároveň působí elegantně. Pokud hledáte auto pro společenskou událost, na které chcete zapůsobit svou elegancí, pronájem Škoda Superb Ambition 2.0 Tdi DSG je ideální možností.
 
Výhodou půjčení Škoda Superb Ambition 2.0 Tdi DSG je úspora za PHM, protože automobil má opravdu vynikající spotřebu, která se pohybuje okolo 6l/100km. 
 
Autopůjčovna Škoda Praha nabízí nejen pronájem Škoda Superb Ambition 2.0 Tdi DSG, ale také další oblíbené vozy značky Škoda.
 
Nejlevnější autopůjčovna Praha je zárukou levné ceny pronájmu auta, profesionálního přístupu a kvalitních služeb. Můžete si být jisti, že zaměstnanci Autopůjčovny Praha udělají vše proto, abyste s pronájmem auta měli ty nejlepší zkušenosti.
 
Cena za půjčení auta Škoda Superb Ambition 2.0 Tdi DSG začíná na 800 Kč/den v případě pronájmu na 8-30 dní a více. Půjčovna aut Škoda Praha samozřejmě umožňuje i pronájem auta na den nebo týden. Na další modely Škodovek se můžete podívat v nabídce Půjčovny aut ŠKODA.
 
V případě potřeby lze dohodnout dlouhodobý pronájem Škoda Superb Ambition 2.0 Tdi DSG, pokud je pronájem auta na více než 30 dní. Dlouhodobý pronájem auta Škoda je na více jak jeden měsíc a je řešen operativním leasingem, který je v dnešní době velmi oblíbený.
 

V ceně pronájmu Škoda Superb Ambition 2.0 Tdi DSG je libovolný počet kilometrů, dálniční známka pro Českou republiku, havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti. K tomu všemu máte přistavení auta zdarma v rámci Prahy. 

Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí také pronájem auta bez kauce, což lze vyřešit přistavením Vašeho vozu.

 

DieselSpotřeba 7lDSG - automat
DieselSpotřeba 7lDSG - automat
DieselSpotřeba 8lDSG - automat