Powered by Smartsupp Flexibilní pronájem ŠKODA KAMIQ - ihned k odběru! | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Flexibilní pronájem ŠKODA KAMIQ - ihned k odběru!

SUV

Najeto: 1000 km
Palivo: benzín
Objem: 1498 ccm
Výkon: 110 KW
Rok výroby: 1/2023
Země původu: ČR
Barva: různé
Převodovka: Automatická
30 a více dní 15.990,- Kč / den
1500 km 15.990,- Kč / den
3000 km 18.990,- Kč / den
4500 km 21.990,- Kč / den

Další informace:

Flexibilní pronájem

Nejvýhodnější dlouhodobý pronájem vozidel s okamžitým dodáním vozu. Nejlevnější autopůjčovna nabízí svým zákazníkům flexibilní pronájem vozidel již od 2 měsíců. Tato nabídka je vhodná pro zákazníky, kteří se nechtějí upisovat k dlouhodobým smlouvám, jako tomu bývá u operativního leasingu.

Ceny jsou uvedeny bez DPH a zahrnují pravidelný servis, dálniční známku, letní/zimní pneu a pojištění s 10% spoluúčastí.

Škoda Kamiq - kompaktní SUV pro každého

Škoda Kamiq je kompaktní SUV, které bylo poprvé představeno v roce 2019. Je to nejmenší SUV v nabídce Škody a na trhu se vyrábí v České republice. Kamiq je postaven na platformě MQB-A0, kterou sdílí s dalšími modely koncernu Volkswagen, jako jsou Seat Arona, Volkswagen T-Cross nebo Audi Q2.

Výhody Škody Kamiq k dlouhodobému pronájmu

Škoda Kamiq je ideálním vozem pro dlouhodobý pronájem. Má řadu výhod, které z něj činí atraktivní nabídku pro zákazníky:

  • Kompaktní rozměry: Kamiq je kompaktní SUV, které se snadno parkuje a manévruje v městském provozu.
  • Prostorný interiér: Kamiq má prostorný interiér, který poskytuje dostatek místa pro cestující i zavazadla.
  • Vybavenost: Kamiq je standardně vybaven řadou bezpečnostních a asistenčních systémů, jako je automatické nouzové brzdění, asistent udržování jízdního pruhu nebo adaptivní tempomat.
  • Cena: Kamiq je cenově dostupný vůz, který nabízí dobrou hodnotu za peníze.

Škoda Kamiq je k dispozici s širokou škálou motorizací, včetně benzínových, naftových a hybridních. Základní motorizací je 1,0l tříválec TSI s výkonem 95 koní. V nabídce jsou také silnější varianty 1,0l TSI s výkonem 115 koní a 1,5l TSI s výkonem 150 koní. Naftová nabídka zahrnuje 1,6l TDI s výkonem 115 koní. Hybridní varianta je poháněna kombinací 1,0l TSI a elektromotoru s celkovým výkonem 150 koní.

Škoda Kamiq byla poprvé představena v roce 2019 na autosalonu v Ženevě. V České republice se začala vyrábět v roce 2020. Kamiq je třetím SUV v nabídce Škody, po větších modelech Kodiaq a Karoq.

Škoda Kamiq je kompaktní SUV, které nabízí řadu výhod pro dlouhodobý pronájem. Je to prostorný a dobře vybavený vůz, který je cenově dostupný.