Powered by Smartsupp Nejvýhodnější dlouhodobý pronájem aut | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Nejvýhodnější dlouhodobý pronájem aut

Máme individuální přístup, napište nám o jaké vozidlo máte zájem

Rok výroby: 1/2017

Další informace:

Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí ten nejvýhodnější dlouhodobý pronájem vozidel a to zcela s individuálním přístupem ke každému klientovi. 

Připravíme pro Vás speciální nabídku přímo Vám "NA MÍRU", která Vám bude vyhovovat po všech stránkách. Lepší podmínky dlouhodobého pronájmu nenajdete, protože u nás si podmínky určujete Vy! My se Vám nejen přizpůsobíme, ale také pro Vás vyřídíme vše možné i nemožné. 

Zajistíme Vám výhodný operativní leasing na jakékoliv auto libovolné značky. Máme dlouholeté zkušenosti ve vyjednávání s leasingovými společnostmi, takže operativní leasing u nás bude tím nejchytřejším rozhodnutím, jaké jste kdy v životě udělali. 

Neváhejte nás kontaktovat a sdělit nám Vaše požadavky na dlouhodobý pronájem vozu, který by se Vám líbil. Splníme Vám všechna přání!

Dlouhodobý pronájem

Dlouhodobý pronájem vozidla je pronájem na delší dobu než 30 dní. Záleží jen na Vás na jak dlouhou dobu pronájem vozidla chcete, a podle toho se také odvíjí cena a podmínky pronájmu. Obecně platí, že čím delší pronájem, tím lepší cena. 

Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne dlouhodobý pronájem jakéhokoliv auta či dodávky, ať už z vozového parku půjčovny i mimo něj. Rádi Vám zajistíme dlouhodobý pronájem v podobě operativního leasingu, a to za těch nejvýhodnějších podmínek. Dlouhodobý pronájem i operativní leasing jsou také skvělým řešením pro firemní auta nebo firemní dodávky.

Auto "NA  MÍRU"

Dlouhodobý pronájem Vám poskytneme na auto či dodávku z našeho vozového parku i mimo něj. Zajistíme Vám dlouhodobý pronájem či operativní leasing na jakékoliv vozidlo libovolné značky. 

Zajišťujeme velké množství operativních leasingů a máme bohaté zkušenosti ve vyjednávání s leasingovými společnostmi, takže Vám garantujeme lepší a výhodnější podmínky, než byste si vyjednali Vy sami. Jen si to představte, auto Vašich snů za skvělou cenu a výhodných podmínek. Už nemusíte snít, vysněné auto můžete mít nyní i ve skutečnosti. Stačí, když nám sdělíte o jaké auto máte zájem a my už se o vše postaráme.

Nejvýhodnější podmínky

Podmínky si určete Vy! Jednoduše nám řekněte Vaše požadavky, a my Vám uděláme nabídku přesně Vám na míru. Sdělte nám, jestli se jedná o auto či dodávku, stanovte si cenu, jakou jste ochotni měsíčně platit a dobu, na kterou chcete pronájem vozidla, a nechte vše na nás. Zajistíme pro Vás ideální vůz, který bude přesně odpovídat Vašim potřebám.

Nejlevnější autopůjčovna Praha je skutečným specialistou na pronájem vozidel všeho druhu, takže Vám může vyjít vstříc ve všech případech. Poskytneme nebo pro Vás zajistíme ty nejvýhodnější podmínky, ať už se jedná o dlouhodobý pronájem našich vozů nebo operativní leasing. 

Detailní kalkulace

Kontaktujte nás s Vašimi požadavky a my Vám připravíme detailní kalkulaci. Jednoduše nám sdělte o jaké auto máte zájem, na jak dlouhou dobu chcete pronájem a kolik jste ochotni měsíčně platit. Na základě toho Vám uděláme individuální nabídku přímo pro Vás, která bude tak výhodná, že ji nebudete moci odmítnout.

Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo emailem, nebo se jednoduše zastavte. Zastihnete nás pondělí až pátek v rozmezí 9:00 - 21:00 hod., ale na telefonu jsme i o víkendech. Můžete nám také zanechat kontakt a my se Vám ozveme nazpět. V případě, že už máte vybrané vozidlo k pronájmu, můžete provést jeho rezervaci v detailu konkrétního auta.

Operativní leasing

Operativní leasing je moderní řešení vlastnictví vozidla, je řešeno měsíčním paušálním poplatkem, ve kterém jsou zahrnuty veškeré náklady týkající se vozidla. 

V ceně operativního leasingu máte servisní náklady, náklady na opravy auta, kompletní pojištění a dálniční známku. To vše je zahrnuto do měsíčního poplatku a Vám tak odpadají veškeré další náklady. Proto je operativní leasing v dnešní době tolik oblíbený, protože získáte nové auto, za které platíte pouze měsíční poplatek a to co projezdíte na palivu, žádné další vedlejší náklady nemáte. Navíc máte možnost po skončení smlouvy operativního leasingu auto vyměnit za jiné nebo si auto odkoupit. 

Operativní leasing je zkrátka výhodný způsob vlastnictví auta, u kterého nemusíte nic řešit, Nejlevnější autopůjčovna Praha vyřeší vše za Vás!

 
DieselSpotřeba 8lAutomatická převodovka
Spotřeba 9lAutomatická