Powered by Smartsupp Půjčovna elektromobilů - půjčovna elektroaut | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Elektromobily

Volkswagen e-Golf

950 Kč* / den
Electricity1-stup. automat

TESLA Y

2.990 Kč* / den
ElektroAutomatická

Audi E-tron

3.990 Kč* / den
ElektroAutomatická

Škoda ENYAQ iV

2.790 Kč* / den
Elektro

VOLKSWAGEN ID BUZZ 7 míst

4.990 Kč* / den
Elektrikaautomatická

Mercedes Benz EQV

4.490 Kč* / den
ElektroAutomatická

Informace

Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí další službu a tou je zapůjčení elektromobilu. Naše flotila zahrnuje modely Tesla a Volkswagen e-Golf. Postupně přibudou i další modely vozů. Všechny vozy jsou s výhodným nabíjením v sítích stanic PRE a ČEZ. Jsme flexibilní a poskytneme vám kompletní poradenství při výběru vozu.

Přizpůsobíme se vašim přáním a požadavkům, stačí si vybrat vůz, který si chcete zapůjčit. Poskytujeme pronájem na dobu několika hodin, dnů, týdnů či dlouhodobý pronájem formou operativního leasingu. Máte-li zájem o zapůjčení elektromobilu, neváhejte nás kontaktovat.

Půjčovna elektromobilů

Elektromobily z naší nabídky si můžete půjčit na libovolně dlouhou dobu. Doba delší než 30 dní je brána jako dlouhodobý pronájem a vy si můžete vůz zapůjčit za nižší cenu než u pronájmu krátkodobého. Vybrat si můžete vůz z našeho vozového parku případně vám zajistíme i jiný model, který není v nabídce.

Svým zákazníkům poskytujeme nejvýhodnější podmínky. Stačí nám zadat své požadavky, naši pracovníci vám zpracují nabídku na míru potřebám a vy si půjčíte vůz ideální pro vaše potřeby. Modely elektromobilů můžete využít na víkendový výlet s rodinou i na služební cestu. Záleží jen na vás. Jsme specialisté na pronájem vozů různých typů a značek.Elektromobily se stávají velkým trendem u nás i v zahraničí, mají však vysokou pořizovací cenu. Zapůjčení na kratší či delší dobu je tak skvělý způsob, jak si tento vůz vyzkoušet.

Spočítáme cenu detailně

V případě zájmu o elektromobil vyplňte jednoduchý formulář a my vám na oplátku připravíme podrobnou kalkulaci. Sdělte nám o jaký vůz máte zájem, na jak dlouho jej chcete pronajmout a kolik chcete zaplatit měsíčně. Díky tomu vám připravíme individuální nabídku na míru. Kontaktovat nás můžete emailem, telefonicky nebo přijít na pobočku. V případě, že máte vůz k pronájmu vybraný, stačí provést jeho rezervaci v detailu u konkrétního modelu.

Proč si půjčit elektromobil

Elektromobily jsou vozy budoucnosti. Chcete-li si některý z vozů vyzkoušet, aniž byste do něj museli investovat miliony, je nejlevnější půjčovna skvělá volba. Jízda v elektromobilu šetří vaši peněženku i životní prostředí. Dojezd vozů je na jedno nabití zhruba 150 km. Bez problémů se můžete vydat na výlet nebo do práce. Nabíjecí stanice najdete po celé republice i v zahraničí.