Powered by Smartsupp Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi černá | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi černá

Hatchback 8x airbag klima

Palivo: Diesel
Výkon: 125 KW
Rok výroby: 9/2012
Barva: Černá
Převodovka: DSG - automat
Motorizace: 2.0Tdi
Spotřeba: 7
1 den 2.290,- Kč / den
2 - 3 dny 1.890,- Kč / den
4 - 7 dní 1.690,- Kč / den
8 - 30 dní 1.190,- Kč / den
30 a více dní 990,- Kč / den
Kauce 10.000,- Kč

Další informace:

Luxusní limuzína Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi je Vám k dispozici ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu. Vybrat si můžete z černé a bílé barvy vozu.

Ať již potřebujete půjčit auto jednorázově např. na pracovní schůzku, chcete udělat dojem na klienta či obchodního partnera, popřípadě byste rádi vzali partnerku na romantický víkend v luxusním voze, Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi je ideální volbou.

Při půjčení Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi Vám vůz přistavíme na jakékoli místo budete potřebovat a po skončení doby půjčení auta si jej zase odvezeme.

I přesto, že se jmenujeme Nejlevnější autopůjčovna Praha, půjčený vůz Vám přistavíme nejen na území Prahy, ale kdekoli jinde v České republice.

Zaměstnanci Nejlevnější autopůjčovny Praha Vám vyjdou vstříc také v čase přistavení a odvozu tak, aby pro Vás bylo vše co nejjednodušší a nejpříjemnější.

Vůz k půjčení Škoda Superb nabízíme s dieslovým motorem 2.0 Tdi ve verzi výbavy Elegance, která je Vám k dispozici s automatickou převodovkou a výkonem 125 kW. Vůz Škoda Superb Elegance nabízíme v bílé a černé barvě.

Půjčit Škodu Superb Elegance si můžete na hodinu, den, víkend, měsíc, či zvolit dlouhodobý pronájem auta

V ceně pronájmu auta u Nejlevnější autopůjčovny Praha je libovolný počet ujetých kilometrů, stejně jako dálniční známka pro Českou republiku, havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti pro území celé Evropy. V možnostech je také pronájem auta bez kauce, který lze řešit přistavením Vašeho vozu.

Zde naleznete i další modely aut Škoda k pronájmu od Půjčovny aut ŠKODA a zde si o Škoda Superb Elegnace můžete něco přečíst.

DieselSpotřeba 8lDSG - automat
DieselSpotřeba 6lDSG - automat
DieselSpotřeba 7lDSG - automat