Powered by Smartsupp Škoda ENYAQ iV | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Škoda ENYAQ iV

Palivo: Elektro
Výkon: 150 KW
Rok výroby: 1/2023
Země původu: ČR
1 den 2.790,- Kč / den
2 - 3 dny 2.190,- Kč / den
4 - 7 dní 1.990,- Kč / den
8 - 30 dní 1.590,- Kč / den
30 a více dní 1.290,- Kč / den

Další informace:

Elektromobil Škoda ENYAQ iV je moderní a atraktivní volbou pro půjčení v autopůjčovně v Praze. Zde jsou některé přednosti tohoto elektromobilu a důvody, proč byste si ho měli zapůjčit:

  1. Elektrický pohon: Škoda ENYAQ iV je plně elektrické vozidlo, které nevytváří žádné emise výfukových plynů. Používání elektrického vozu je ekologická volba, která přispívá k ochraně životního prostředí a snižuje závislost na fosilních palivech.

  2. Dlouhý dojezd: ENYAQ iV je vybavena baterií s dostatečnou kapacitou pro dlouhý dojezd. To znamená, že se nemusíte obávat o to, že byste nedosáhli na svůj cíl. S dobře vyvinutou infrastrukturou dobíjecích stanic v Praze a okolí se můžete snadno dobít, pokud byste potřebovali.

  3. Prostornost a komfort: ENYAQ iV je prostorný SUV s dostatečným místem pro posádku i zavazadla. Nabízí příjemné a pohodlné jízdní prostředí pro všechny pasažéry. Navíc je vybaven moderními technologiemi a prvotřídním interiérem, který vám zpříjemní jízdu.

  4. Inovativní funkce a technologie: Škoda ENYAQ iV je plná pokročilých funkcí a technologií. Můžete se těšit na moderní infotainment systém, integrovanou navigaci, bezpečnostní asistenční systémy a mnoho dalších funkcí, které zajišťují pohodlí, bezpečnost a zábavu během jízdy.

  5. Česká značka: Škoda je česká automobilka s dlouhou tradicí a dobrým renomé. Půjčením elektromobilu Škoda ENYAQ iV podporujete českou ekonomiku a můžete se těšit na kvalitu a spolehlivost tohoto vozidla.

Zapůjčení elektromobilu Škoda ENYAQ iV v autopůjčovně v Praze vám umožní vyzkoušet si elektromobil s moderními funkcemi a přínosy. Můžete si užít pohodlnou, ekologickou a zábavnou jízdu po Praze a okolí, zatímco podporujete udržitelnou dopravu a ochranu životního prostředí.

TESLA Y

2.990 Kč* / den
ElektroAutomatická

Audi E-tron

3.990 Kč* / den
ElektroAutomatická