Powered by Smartsupp Nejlevnější Autopůjčovna PRAHA BMW - Půjčovna aut BMW | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Půjčovna aut BMW

BMW X6 xDRIVE 4.0D

7.000 Kč* / den
DieselSpotřeba 9lAutomat

BMW 320D

1.100 Kč* / den
DieselSpotřeba 8lAutomat

Autopůjčovna BMW Praha poskytuje krátkodobý i dlouhodobý pronájem aut BMW. Krátkodobý pronájem aut BMW využijete v případě, že potřebujete luxusní auto na jakoukoliv společenskou akci, kde chcete reprezentovat firmu, udělat dojem na přátele nebo si prostě udělat radost jízdou v luxusním automobilu. Pro tyto účely je vhodný pronájem BMW na den nebo různý počet dní, pronájem auta BMW na týden až měsíc.
 
V možnostech půjčení aut BMW je také dlouhodobý pronájem, který je na dobu více než 30 dní. V tomto případě je dlouhodobý pronájem BMW řešen operativním leasingem, který je v současné době velice oblíbený vzhledem k jeho výhodám.
 
V případě dlouhodobého pronájmu auta BMW u Půjčovny aut BMW je možné se dohodnout na individuální nabídce pronájmu auta. 
 
Půjčovna aut BMW Auto Vám také může nabídnout pronájem firemního auta. Automobily BMW Vaši společnost budou skvěle reprezentovat, takže se na pronájem auta do firmy velice dobře hodí.
 
Autopůjčovna BMW nabízí pronájem aut BMW za skvělé ceny a k tomu špičkový zákaznický servis. Zákazníci Autopůjčovny BMW Auto mohou přijít i se speciálním přáním nebo požadavkem a mohou si být jisti, že zaměstnanci Nejlevnější Autopůjčovny udělají vše, co bude v jejich silách, aby tato přání splnili.
 
Nejlevnější autopůjčovna PRAHA poskytuje nejen pronájem aut, ale také pronájem dodávek. V případě, že se potřebujete přestěhovat nebo převézt objemný a těžký náklad, obraťte se na Autopůjčovnu Praha, Půjčovna dodávek Praha
 
Půjčovna aut BMW Praha má ve svém vozovém parku velice zajímavý výběr vozů BMW. Obzvláště pronájem BMW M4, se kterým jsou pocity z jízdy nepopsatelně skvělé, které si musíte zkusit na vlastní kůži!
 
Jízda v BMW M4 nebo BMW X6 je jeden velký adrenalinový zážitek, který začíná už když auto uvidíte! Proto Nejlevnější Autopůjčovna PRAHA BMW Auto za Vás vymyslela originální dárek, který ocení úplně každý automobilový nadšenec. Dárkový voucher na jízdu autem z Půjčovny aut BMW Praha! Dárkový voucher je vhodný i jako svatební nebo narozeninový dar, se kterým se určitě trefíte.
 
Pronájem aut BMW se hodí pro všechny typy příležitostí, můžete jej využít na pronájem auta na svatbu nebo rozlučku se svobodou, vyjet na víkend s kamarády, partnerem či partnerkou, nebo vyrazit na sportovní akci, kde s BMW určitě zapůsobíte. V autech BMW také můžete skvěle reprezentovat firmu na společenských či výstavních akcích nebo na závodech.