Powered by Smartsupp Flexibilní pronájem ŠKODA KAROQ - ihned k odběru! | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Flexibilní pronájem ŠKODA KAROQ - ihned k odběru!

SUV

Najeto: 5000 km
Palivo: benzín
Objem: 1498 ccm
Výkon: 110 KW
Rok výroby: 1/2023
Země původu: ČR
Barva: různé
Převodovka: Automatická
30 a více dní 17.990,- Kč / den
1 500 km 17.990,- Kč / den
3 000 km 20.990,- Kč / den
4 500 km 23.990,- Kč / den

Další informace:

Flexibilní pronájem

Nejvýhodnější dlouhodobý pronájem vozidel s okamžitým dodáním vozu. Nejlevnější autopůjčovna nabízí svým zákazníkům flexibilní pronájem vozidel již od 2 měsíců. Tato nabídka je vhodná pro zákazníky, kteří se nechtějí upisovat k dlouhodobým smlouvám, jako tomu bývá u operativního leasingu.

Ceny jsou uvedeny bez DPH a zahrnují pravidelný servis, dálniční známku, letní/zimní pneu a pojištění s 10% spoluúčastí.

Škoda Karoq - kompaktní SUV pro všední den

Škoda Karoq je kompaktní SUV, které bylo poprvé představeno v roce 2017. Je to druhý SUV v nabídce Škody a na trhu se vyrábí v České republice. Karoq je postaven na platformě MQB-A, kterou sdílí s dalšími modely koncernu Volkswagen, jako jsou Seat Ateca, Volkswagen Tiguan nebo Audi Q3.

Výhody Škody Karoq k dlouhodobému pronájmu

Škoda Karoq je ideálním vozem pro dlouhodobý pronájem. Má řadu výhod, které z něj činí atraktivní nabídku pro zákazníky:

  • Prostorný interiér: Karoq má prostorný interiér, který poskytuje dostatek místa pro cestující i zavazadla.
  • Vybavenost: Karoq je standardně vybaven řadou bezpečnostních a asistenčních systémů, jako je automatické nouzové brzdění, asistent udržování jízdního pruhu nebo adaptivní tempomat.
  • Cena: Karoq je cenově dostupný vůz, který nabízí dobrou hodnotu za peníze.

Škoda Karoq je k dispozici s širokou škálou motorizací, včetně benzínových, naftových a hybridních. Základní motorizací je 1,0l tříválec TSI s výkonem 115 koní. V nabídce jsou také silnější varianty 1,5l TSI s výkonem 150 koní a 2,0l TSI s výkonem 190 koní. Naftová nabídka zahrnuje 1,6l TDI s výkonem 115 koní a 2,0l TDI s výkonem 150 koní. Hybridní varianta je poháněna kombinací 1,5l TSI a elektromotoru s celkovým výkonem 204 koní.

Škoda Karoq byla poprvé představena v roce 2017 na autosalonu v Ženevě. V České republice se začala vyrábět v roce 2017. Karoq je druhým SUV v nabídce Škody, po větším modelu Kodiaq.

Škoda Karoq je kompaktní SUV, které nabízí řadu výhod pro dlouhodobý pronájem. Je to prostorný a dobře vybavený vůz, který je cenově dostupný.

Přednosti Škody Karoq pro dlouhodobý pronájem

  • Prostorný interiér: Karoq má prostorný interiér, který poskytuje dostatek místa pro cestující i zavazadla. To je důležité pro zákazníky, kteří potřebují vůz, který může být používán pro každodenní potřeby, ale také pro delší cesty.
  • Vybavenost: Karoq je standardně vybaven řadou bezpečnostních a asistenčních systémů, které mohou pomoci snížit riziko nehody. To je důležité pro zákazníky, kteří chtějí mít jistotu, že jsou v bezpečí na silnici.
  • Cena: Karoq je cenově dostupný vůz, který nabízí dobrou hodnotu za peníze. To je důležité pro zákazníky, kteří hledají vůz, který je cenově dostupný, ale zároveň nabízí řadu výhod.

Škoda Karoq je ideálním vozem pro dlouhodobý pronájem. Má řadu výhod, které z něj činí atraktivní nabídku pro zákazníky.