Powered by Smartsupp Půjčovna aut BMW MINI COOPER | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Půjčovna aut BMW MINI COOPER

NEW MINI ONE

666 Kč* / den
BenzínSpotřeba 4lManuální

Půjčovna aut BMW MINI COOPER nabízí pronájem všech modelových řad BMW MINI. Všechny modely MINI můžete mít u Půjčovny aut BMW MINI COOPER za bezkonkurenční ceny a za podmínek, které přizpůsobíme přesně podle Vašich potřeb. 

Pronájem MINI Cooper je Vám k dispozici ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu, za skvělé ceny již od 550 Kč/den! Při dlouhodobém pronájmu MINI Cooper se můžete spolehnout, že Vám připravíme individuální nabídku, která bude na míru Vám i Vaší peněžence. 

Ve vozovém parku Půjčovny aut BMW MINI COOPER najdete všechny známé modely MINI! Od základního modelu MINI One, přes nejslavnější MINI Cooper 5-dv, luxusní MINI Cabrio i sportovní MINI Countryman 4x4! Neváhejte a vyzkoušejte si jízdu ve stylovém MINI Cooperu a zažijte neuvěřitelně zábavnou jízdu!

Stylová auta značky MINI se hodí pro každou příležitost. Obzvláště oblíbený je pronájem MINI Cooper na natáčení filmu, reklamních spotů nebo na reprezentaci firmy na závodech a společenských akcích. Půjčovna aut BMW MINI COOPER Vám také zprostředkuje půjčení MINI Cooper do reklamy nebo na focení a propagaci.

Pokud nevíte jak snadno získat pronájem MINI Cooper od Půjčovny aut MINI COOPER, pak si přečtěte návod na rezervaci auta. Dozvíte se tam, jak pronájem MINI Cooperu probíhá, jaké doklady k tomu potřebujete a další náležitosti, co se týče administrativy a kauce.

V případě zapůjčení MINI Cooper Vám rádi poskytneme maximální servis, vyřídíme za Vás veškerou administrativu a vůz Vám přistavíme v rámci Prahy zcela zdarma. Po celou dobu pronájmu MINI Cooper nabízíme komplexní asistenční servis, takže jsme pro Vás k dispozici kdykoliv budete potřebovat.

Autopůjčovna MINI COOPER Vám vyjde vstříc, ať už jsou Vaše požadavky jakékoliv. Ochotný a přátelský personál je vždy připraven splnit Vaše přání, aby Vaše zkušenost se službami Autopůjčovny MINI COOPER Praha byla skvělá, stejně jako požitek z jízdy.

Vozy MINI od Půjčovny aut MINI COOPER Praha jsou úplně nové, byly vyrobeny v roce 2017 a 2018, takže můžete být úplně první, kdo do těchto stylových aut usedne za volant. Nepropásněte tuto příležitost a ozvěte se nám s Vašimi požadavky na pronájem MINI Cooper i dalších modelů MINI. Zařídíme pro Vás nejvýhodnější pronájem na trhu!

V ceně pronájmu MINI Cooper máte dálniční známku pro Českou republiku, havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti platnné na celém území Evropy, možnost najet libovolný počet kilometrů a samozřejmě asistenční služby. 

Autopůjčovny BMW MINI působí po celé České republice, takže pronájem MINI Cooper je Vám k dispozici kdekoliv, ale i kdykoliv budete potřebovat. V rámci Prahy máte sice přistavení auta zdarma, ale pronájem MINI Cooper je dostupný i ve městech Brno, Ostrava, Karlovy Vary, České Budějovice, Hradec Králové, a v dalších větších městech.

Zeptejte se na cokoliv na naší telefonní lince nebo nám napište a my Vám zavoláme nazpět. Půjčovna aut BMW MINI COOPER Praha pro Vás udělá vše, abyste byli spokojení!