Powered by Smartsupp Nejlevnější Autopůjčovna PRAHA AUDI - Půjčovna aut AUDI | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Půjčovna aut AUDI

DieselSpotřeba 8lAutomatická převodovka
DieselSpotřeba 12l8TT Automatická převodovka

Audi A7 3.0Tdi

1.500 Kč* / den
DieselSpotřeba 8lAutomat

Půjčovna aut AUDI Praha má ve svém vozovém parku pouze dva modely Audi, které ale množství dohání atraktivitou a výkonem. Audi má natolik osobitá a designově zpracovaná auta, že se do nich zamilujete na první pohled a i kdyby byla možnost vybírat z více modelů, stejně byste vždycky skončili u Audi A5 a Audi A7.
 
Pronájem aut Audi se hodí pro všechny možné společenské události, jako jsou večírky, svatby, rozlučky se svobodou, dámské nebo pánské jízdy, nebo může jít o pracovní příležitosti, jako je například schůzka s klienty, kde chcete udělat dojem, nebo můžete pronájem Audi využít na závodech, kde bude skvěle reprezentovat Vaši firmu. Na fotky z takové jedné promo akce se můžete podívat v menu reference.
 
Jízda v AUDI A5 2.0Tdi nebo AUDI A7 3.0Tdi je jeden velký adrenalinový zážitek, který prostě musíte zažít na vlastní kůži! Proto Nejlevnější Autopůjčovna PRAHA AUDI Auto vymyslela originální dárek, kterým můžete obdarovat své blízké, přátele nebo kolegy. Dárkový voucher na jízdu autem z Půjčovny aut AUDI Praha! Dárkový voucher je vhodný i jako svatební nebo narozeninový dar, který určitě bude slavit úspěch.
 
Autopůjčovna AUDI Praha poskytuje krátkodobý i dlouhodobý pronájem aut AUDI za ty nejlepší ceny. Krátkodobý pronájem AUDI využijete v případě, že potřebujete luxusní auto na den nebo různý počet dní, nebo pronájem auta AUDI na týden až měsíc.
 
Půjčovna aut AUDI Auto Vám také může nabídnout pronájem firemního auta. Automobily AUDI Vaši společnost budou výborně reprezentovat, takže se na pronájem auta do firmy velice dobře hodí.
 
Pokud byste potřebovali půjčení auta AUDI na delší dobu než měsíc, pak je Vám k dispozici dlouhodobý pronájem auta. V těchto případech je dlouhodobý pronájem AUDI řešen operativním leasingem, který nabízí mnoho výhod a proto se v poslední době těší velké oblibě. Operativní leasing Audi nabízí také možnost dohodnout se na individuální nabídce pronájmu auta, kterou Vám Půjčovna aut AUDI nastaví přesně podle Vašich potřeb.
 
Nejlevnější autopůjčovna PRAHA je nejen půjčovna aut, ale také Půjčovna dodávek Praha. V případě, že se stěhujete nebo potřebujete převézt objemný a těžký náklad, obraťte se na Autopůjčovnu Praha
 
K půjčení Audi nabízí Autopůjčovna AUDI možnost nadstandardních služeb, které Vám půjčení auta nejen usnadní, ale také ještě více zpříjemní. Jedním takovým příkladem je přistavení auta ZDARMA v rámci Prahy!