Powered by Smartsupp Jak na půjčení auta levně | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Jak na půjčení auta levně

VW POLO 1.6

499 Kč* / den
BenzínSpotřeba 7lManuální
DieselSpotřeba 7lDSG - automat

Návod na rezervaci pronájmu auta:

 
1. Vyberte si vozidlo
 
V menu navštivte náš Vozový park Nejlevnější autopůjčovny Praha, kde naleznete kompletní nabídku aut a dodávek k pronájmu. Výběr aut je přehledný, u každého auta hned vidíte cenu za pronájem a základní informace o autě, jako je druh paliva, spotřeba pohonných hmot, a jestli má auto automatickou převodovku. Takto se v nabídce rychle zorientujete a vyberete si auto, které bude nejlépe odpovídat Vašim požadavkům. Pokud byste si s výběrem nevěděli rady, kontaktujte nás a my Vám doporučíme ideální vůz k Vašim potřebám.
 
Po rozkliknutí detailu vybraného auta zjistíte podrobnější informace o autě, rok výroby, technické parametry vozidla jako je výkon a motorizace, počet ujetých kilometrů a také podmínky pronájmu auta. Dále uvidíte rozpis cen za pronájem vozidla na různý počet hodin, dnů, týdnů či cenu za dlouhodobý pronájem. Najdete zde i výši kauce, ale pronájem auta lze řešit i bez složení plné výše kauce, díky přistavení Vašeho vozu.
 
2. Rezervace vozidla 
 
Vybrali jste si vozidlo k pronájmu? V detailu každého vozu najdete krátký poptávkový formulář pro rezervaci vozidla. Vyplníte požadovaný termín zapůjčení auta, jméno, kontaktní údaje na Vás a případně můžete připsat poznámku, pokud nám chcete sdělit nějaké speciální požadavky. Do políčka pod poznámkou opište ověřovací kód a poptávku odešlete stisknutím tlačítka. 
Po odeslání nezávazné poptávky Vás budeme kontaktovat ihned jak si ověříme dostupnost vozidla. Sdělíme Vám, jestli je požadované auto volné pro Váš termín, potvrdíme Vám cenu za pronájem auta a dohodneme další podrobnosti. 
 
3. Převzetí vozu
 
Co je potřeba k převzetí auta nebo dodávky? Určitě nezapomeňte občanský průkaz, řidičský průkaz a peníze na složení kauce. Kauci je možné složit i bezhotovostně a po skončení pronájmu Vám částku převedeme zase zpátky na účet. V případě pronájmu auta bez kauce, přistavíte Váš vůz do jedné z našich poboček, kde vyřídíme administrativní náležitosti. 
Způsob převzetí pronajatého vozu záleží pouze na Vás. Můžete si jej vyzvednout na pobočce Nejlevnější autopůjčovny, využít přistavení auta v rámci Prahy zdarma, ale samozřejmě po dohodě Vám auto přistavíme i kdekoli jinde po celé České republice. Při převzetí auta vyřídíme nezbytnou administrativu a společně zkontrolujeme stav vozidla, jestli odpovídá popisu.
K pronajatému autu je také možnost půjčit si ještě další vybavení, jako je třeba dětská sedačka nebo přenosná navigace. 
 
4. Vrácení vozidla
 
Vrácení vozidla probíhá opět podle předchozí domluvy. Auto můžete vrátit sami na pobočku nebo si ho přijedeme převzít na místo určení. Vyřídíme administrativní záležitosti a auto znovu překontrolujeme. V případě poškození nebo znečištění vozidla bude Nejlevnější autopůjčovna požadovat úhradu nákladů za uvedení auta do předchozího stavu. Tyto náklady budou hrazeny ze složené kauce a po odečtení Vám bude kauce vrácena na Vámi zvolený účet.
V případě, že se Vám přihodí dopravní nehoda, nemusíte se bát, že byste museli zaplatit plnou výši škody. Na tyto situace jsme dobře připraveni. Všechna auta mají havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti, které se vztahují na území celé Evropy. Pokud se Vám tedy nějaká nehoda opravdu stane, platíte pouze procentní spoluúčast.
 
5. Zůstaňte s námi!
 
Pro věrné zákazníky má Nejlevnější autopůjčovna připravené slevy na další pronájem aut, takže pokud s našimi službami budete spokojeni, zůstaňte s námi a získejte ještě výhodnější pronájem! Budeme také rádi, když nám pošlete Vaši zkušenost námi a fotku v autě od nás. Doufáme, že s našimi službami budete spokojeni a těšíme se na Vaše reakce z jízd v našich luxusních automobilech!
 
Využijte možnost zakoupení dárkového voucheru na zážitkovou jízdu Fordem Mustang.