Powered by Smartsupp TESLA Y | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

TESLA Y

Palivo: Elektro
Výkon: 378 KW
Rok výroby: 1/2023
Země původu: ČR
Převodovka: Automatická
Motorizace: 4x4
1 den 2.990,- Kč / den

Další informace:

Existuje několik důvodů, proč byste měli zvážit vyzkoušení a půjčení elektrického vozu Tesla Model Y v autopůjčovně v Praze. Zde je několik příkladů:

  1. Ekologická a udržitelná volba: Elektrická auta Tesla jsou poháněna elektřinou, což znamená, že nevytvářejí emise výfukových plynů, které přispívají ke klimatickým změnám a znečištění ovzduší. Používání elektrického vozu je příznivé pro životní prostředí a pomáhá snižovat závislost na fosilních palivech.

  2. Vysoký výkon a zábavnost: Tesla Model Y je známá svým výkonným elektrickým pohonem. Elektrické motory poskytují okamžitý točivý moment a reaktivitu, což znamená, že vás Tesla Y dokáže rychle zrychlit. To přináší zábavu a dynamiku do vaší jízdy.

  3. Dlouhý dojezd: Tesla Model Y má velkou kapacitu baterie a nabízí solidní dojezdový dosah. To znamená, že se nemusíte příliš starat o to, zda se dostanete na svůj cíl a zpět. S dostupností dobíjecích stanic po celé Praze a okolí se můžete snadno dobít, pokud byste potřebovali.

  4. Moderní technologie a vybavení: Tesla Model Y je vybavena množstvím moderních technologií, které vylepšují váš jízdní zážitek. Například velký dotykový displej s integrovaným infotainment systémem, navigací, možností připojení k internetu a mnoho dalších funkcí, které zajišťují pohodlí a zábavu během cesty.

  5. Bezpečnost: Tesla je známá svým závazkem k bezpečnosti a Model Y není výjimkou. Je vybavena pokročilými bezpečnostními funkcemi, jako je například automatický nouzový brzdný systém, sledování mrtvého úhlu, asistence při udržování jízdního pruhu a mnoho dalšího. To vám poskytuje větší jistotu během jízdy.

  6. Inovativní design a prostornost: Tesla Model Y nabízí moderní a stylový design, který si získal velkou popularitu. Tento crossover SUV poskytuje dostatek místa pro posádku i zavazadla, což je ideální pro rodinné výlety či delší cesty.

Půjčení elektrického vozu Tesla Model Y v autopůjčovně v Praze vám umožní vyzkoušet si nejen jízdu s elektrickým automobilem, ale také se seznámit s technologiemi a výhodami, které Tesla nabízí. Navíc můžete podpořit udržitelnou dopravu a přispět k ochraně životního prostředí.

Volkswagen e-Golf

950 Kč* / den
Electricity1-stup. automat

Audi E-tron

3.990 Kč* / den
ElektroAutomatická

Škoda ENYAQ iV

2.790 Kč* / den
Elektro