Powered by Smartsupp VW POLO 1.6 | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

VW POLO 1.6

Sedan klima

Palivo: Benzín
Rok výroby: 5/2014
Převodovka: Manuální
Spotřeba: 7
1 den 999,- Kč / den
2 - 3 dny 899,- Kč / den
4 - 7 dní 799,- Kč / den
8 - 30 dní 699,- Kč / den
30 a více dní 499,- Kč / den
Kauce 10.000,- Kč

Další informace:

Volkswagen Polo 1.6 spadá do kategorie malých vozů, které se hodí na přesuny z bodu A do bodu B nebo na popojíždění po městě. Vyniká svou nízkou spotřebou a velmi dobře a lehce se řídí. 

Půjčovna aut Volkswagen Praha nabízí pronájem VW Polo levně a s přistavením auta zdarma v rámci Prahy. Můžete si tak vychutnat komfort přistavení auta až před Váš dům nebo kamkoliv budete potřebovat. Po skončení poronájmu auta si zaměstnanci Půjčovny aut VW vůz zase vyzvednou.

V ceně pronájmu VW Polo je pojištění odpovědnosti, dálniční známka a možnost najet libovolný počet kilometrů. V případě potřeby máte také komplexní asistenční služby zdarma, takže pokud byste se stali účastníky dopravní nehody, celou záležitost za Vás vyřídíme.

Pokud patříte k fanouškům značky Volkswagen, můžete se podívat na VW Passat Alltrack, který Půjčovna aut Volkswagen Praha také nabízí.

Půjčení auta VW Polo je možné na krátkou dobu, tzn. pronájem auta na den nebo týden, případně lze zvolit dlouhodobý pronájem, který je na delší dobu než jeden měsíc. V takovém případě je možné si zažádat o individuální nabídku a dohodnout podmínky pronájmu VW Polo tak, abyste se službami Nejlevnější autopůjčovny Praha byli maximálně spokojení.

Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí také možnost, jak získat pronájem auta bez kauce. Jednoduše přistavíte Váš vůz jako záruku a nemusíte tak platit plnou výši kauce.

Pro další informace o pronájmu nebo rezervaci auta, nás můžete kontaktovat nebo nám zanechat kontakt zde a my se Vám ozveme nazpět.