Powered by Smartsupp ŠKODA FABIA COMBI STYLE PLUS | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

ŠKODA FABIA COMBI STYLE PLUS

Kombi klima

Palivo: Benzin
Objem: 1000 ccm
Výkon: 81 KW
Rok výroby: 1/2018
Barva: Modrá Race metalíza
Převodovka: 6 stupňový manuál
Spotřeba: 4
1 den 1.390,- Kč / den
2 - 3 dny 990,- Kč / den
4 - 7 dní 790,- Kč / den
8 - 30 dní 790,- Kč / den
30 a více dní 790,- Kč / den
Kauce 10.000,- Kč

Další informace:

Střešní nosič

Závěsné zařízení s odnímatelnou hlavicí

Paket Style Plus

Externí mediakonektor USB s konektivitou Apple

Climatronic

Maxi Dot

Sound Paket

Deštník

Kola z lehkých slitin "15"

 

Nabízíme dvě vozidla(druhé vozidlo 70kw, 5 stupňový manuál, modrá Race metalíza, Style plus)

 

Škoda Fabia Combi Style Plus je ideální rodinný kombík s benzínovým motorem o výkonu 70 KW, manuální převodovkou a skvělou spotřebou 4l/100km! Výbava Škoda Fabia Combi Style Plus nabídne mnoho praktických a nápaditých vychytávek, jako je Paket Style Plus, Sound Paket, klimatizace climatronic, střešní nosič, závěsné zařízení s odnímatelnou hlavicí nebo externí mediakonektor USB s konektivitou Apple.

Automobil Škoda Fabia Combi Style Plus vás překvapí i takovými malými detaily, jako je originální deštník Škoda, který automobilka nyní přidává do každého nového modelu aut Škoda. Vozidlo Škoda Fabia Combi Style Plus je také vybaveno unikátním displej Maxi Dot, který vám umožní sledovat veškeré údaje o vozidle na jednom displeji. 

Pronájem auta Škoda Fabia Combi Style Plus je u Autopůjčovny Praha velice levný, a to nejen díky nízké spotřebě pohonných hmot. Dokonce i kauce na pronájem vozidla Škoda Fabia Combi Style Plus je velmi nízká, avšak pokud byste chtěli cenu za pronájem auta ještě více snížit, neváhejte se nás zeptat na možnost zapůjčení auta bez kauce.

Pronájem Škoda Fabia Combi Style Plus můžete mít již od 450 Kč/den při zapůjčení auta na měsíc a déle. Dlouhodobý pronájem Škoda Fabia Combi Style Plus je vám samozřejmě také k dispozici a lze jej přizpůsobit vašim potřebám a finančním možnostem.

Půjčovna aut Škoda Praha nabízí pronájem aut Škoda za těch nejlepších podmínek, vždy se můžete spolehnout, že dostanete levný pronájem auta přesně podle vašich potřeb. Rádi vám sestavíme pronájem auta na míru!

Vozidlo Škoda Fabia Combi Style Plus je vám k dispozici po celé České republice, takže ať už bydlíte kdekoliv (tzn. mimo Prahu, Brno, a další velká města v ČR), není problém vám vozidlo přistavit až k vám domů. Pronájem auta Škoda Fabia Combi Style Plus tak máte bez problému a s maximálním komfortem, i když bydlíte na druhém konci ČR!

V ceně pronájmu Škoda Fabia Combi Style Plus je dálniční známka pro ČR, havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí platné na celém území Evropy a komplexní asistenční služby, takže můžete zlstat v klidu, ať už se vydáte kamkoliv. 

Pro náročné zákazníky máme připravený balíček doplňkových služeb, jako je například možnost připojištění pro 0% spoluúčast, pronájem auta s řidičem, možnost najet neomezený počet kilometrů, cestování za hranice ČR, a mnoho dalších služeb, které vám dopřejí více komfortu a volnosti na cestách.

V případě, že chcete pronájem Škoda Fabia Combi Style Plus na dovolenou, Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí možnost zapůjčení vybavení, které by se vám mohlo hodit. Pro letní i zimní dovolené nabízíme střešní nosič, držák na lyže, sněžné řetězy, držák na kola, střešní box, GPS, dětskou autosedačku a v případě zapůjčení auta na svatbu, poskytujeme pronájem auta na svatbu se svatební dekorací.

Zaujala vás nabídka na pronájem Škoda Fabia Combi Style Plus? Neváhejte nám zaslat nezávaznou poptávku na pronájem auta. Ověříme dostupnost vozidla pro vámi vybraný termín a co nejdříve vám zavoláme nazpět!

DieselSpotřeba 7lDSG - automat
DieselSpotřeba 8lDSG - automat
DieselSpotřeba 7lDSG - automat