Powered by Smartsupp Dodávka Volkswagen Crafter | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Dodávka Volkswagen Crafter

Palivo: Nafta
Objem: 1998 ccm
Výkon: 110 KW
Rok výroby: 1/2023
Země původu: ČR
Barva: Bílá
Převodovka: Manuál
1 den 1.799,- Kč / den
Kauce 20.000,- Kč

Další informace:

Volkswagen Crafter – nejlepší volba na pronájem dodávky

Ať už hledáte dodávku pro krátkodobý či dlouhodobý pronájem, Volkswagen Crafter je tou pravou volbou. Tento robustní a schopný model s dieselovým motorem má vynikající jízdní vlastnosti, pevnost, pohodlí a dostatečný prostor pro všechny druhy nákladů, a to v poměru k velikosti vozu. Čtěte dále, abyste se dozvěděli více o tom, proč je Volkswagen Crafter nejlepší volbou pro pronájem dodávky.

Přednosti vozu Volkswagen Crafter je ideální volbou pro pronájem dodávky, protože nabízí robustní a schopnou jízdu s vylepšeným komfortem a odolností. Crafter má komfortní sedadla a dostatek místa pro cestující i zavazadla. S různými konfiguracemi kabiny a výkonným dieselovým motorem s přímým vstřikováním, jehož maximální výkon je 110 kW, tohoto vozidla nedokážou společně s jeho nízkou spotřebou paliva a emisemi překonat.

Proč pořídit půjčovnu dodávek s modelem Volkswagen Crafter?

Koupit Volkswagen Crafter a přizpůsobit jej pro pojíždění po silnicích poskytuje mnohem výhodnější ceny, než pořizování hotového vozu. Pořízení vozu a jeho přizpůsobení k pronájmu dodávky je na celkovou cenu mnohem levnější, protože prostor na pohyblivost jeho motoru, počet sedadel, protiskluzové podlahy a bezpečnostní vybavení jsou na vás.

Půjčovna dodávek s modelem Volkswagen Crafter v Praze

Pokud hledáte půjčovnu dodávek s modelem Volkswagen Crafter v oblasti Prahy, najdete mnoho možností. Půjčovny poskytující Volkswagen Crafter v Praze jsou flexibilní, aby vyhověly všem požadavkům zákazníků. Nabídka zahrnuje širokou škálu služeb, jako je krátkodobý a dlouhodobý pronájem, kurýrní a nákladní služby, servisní a opravárenské služby a další.

Volkswagen Crafter je nejlepší volbou pro pronájem dodávky pro jeho robustní a schopné jízdy, vylepšený komfort a odolnost. S různými konfiguracemi kabiny, výkonným dieselovým motorem a nízkou spotřebou paliva a emisemi, je to to nejlepší vozidlo pro dlouhodobý i krátkodobý pronájem. V Praze můžete najít spoustu půjčoven dodávek s modelem Volkswagen Crafter a širokou škálu služeb pro všechny vaše potřeby.

DieselSpotřeba 10lManuál
NaftaManuál
NaftaManuál

VW CARAVELLE 9 míst

1.999 Kč* / den
NaftaAutomatická

VW Multivan 7 míst

1.999 Kč* / den
NaftaSpotřeba 7lAutomatická

VW Transporter 9 míst

1.999 Kč* / den
NaftaSpotřeba 7lAutomatická