Powered by Smartsupp Novinky - Půjčovna TESLA Praha | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Půjčovna TESLA Praha 26.7.2023

Půjčovna TESLA Praha

Všechna tato auta jsou k dispozici v nabídce autopůjčovny Praha. Pokud hledáte výkonné, pohodlné a ekologické auto, pak je Tesla skvělou volbou.

Tesla Model S Plaid

Tesla Model S Plaid je nejvýkonnější Tesla, jakou kdy společnost vyrobila. Je vybavena dvěma elektromotory, které poskytují celkový výkon 1 020 koní a točivý moment 1 020 lb-ft. To umožňuje modelu S Plaid zrychlit z 0 na 60 mph za pouhých 1,99 sekundy, což z něj činí nejrychlejší auto na světě, které je v prodeji. Dojezd modelu S Plaid je až 520 mil na jedno nabití.

Tesla Model X Plaid

Tesla Model X Plaid je SUV verze modelu S Plaid. Je vybavena stejnými elektromotory jako model S Plaid a poskytuje stejný výkon a točivý moment. Dojezd modelu X Plaid je až 500 mil na jedno nabití.

Tesla Model 3 Long Range

Tesla Model 3 Long Range je základní model Tesly. Je vybaven jedním elektromotorem, který poskytuje výkon 468 koní a točivý moment 560 lb-ft. Dojezd modelu 3 Long Range je až 628 mil na jedno nabití.

TESLA X P100D

TESLA 3 LONG RANGE

TESLA S P85D

 

Existuje mnoho důvodů, proč byste měli využít služby pronajem-tesla.cz. Zde je několik z nich:

  • Tesla Modely jsou špičkové elektromobily. Tesla je předním výrobcem elektromobilů a její Modely jsou jedny z nejmodernějších a nejvýkonnějších elektromobilů na trhu.
  • Tesla Modely jsou pohodlné a ekologické. Tesla Modely nabízejí spoustu prostoru, pohodlná sedadla a tichý provoz. Jsou také velmi ekologické, protože neprodukují žádné emise.
  • Tesla Modely jsou dostupné k pronájmu na krátké i dlouhé termíny. Pronajem-tesla.cz nabízí Tesla Modely k pronájmu na krátké i dlouhé termíny, takže si můžete vybrat, co nejlépe vyhovuje vašim potřebám.
  • Pronájem Tesly je snadný a pohodlný. Pronájem Tesly je snadný a pohodlný. Stačí si vybrat model, který chcete, zvolit termín pronájmu a zaplatit online.
  • Pronájem Tesly je cenově dostupný. Pronájem Tesly je cenově dostupný, zejména ve srovnání s koupí nového auta.

Pokud hledáte špičkový, pohodlný, ekologický a cenově dostupný elektromobil, pak je Tesla skvělou volbou. A pokud chcete řídit Teslu, pak je pronajem-tesla.cz skvělou možností.