Powered by Smartsupp BMW 320D | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

BMW 320D

8x airbag klima

Palivo: Diesel
Rok výroby: 1/2012
Převodovka: Automat
Spotřeba: 8
1 den 2.000,- Kč / den
2 - 3 dny 1.800,- Kč / den
4 - 7 dní 1.500,- Kč / den
8 - 30 dní 1.500,- Kč / den
30 a více dní 1.100,- Kč / den
Kauce 20.000,- Kč

Další informace:

Řízení půjčeného BMW 320D pro Vás bude zážitkem již od prvního nastartování! Vozy značky BMW totiž nabízejí luxus a jsou propracovány do toho nejmenšího detailu, a to jak z hlediska technických prvků nebo celkového pocitu z jízdy, stejně jako z hlediska pohodlí uvnitř kabiny. 

Luxusní vůz BMW 320D si můžete půjčit na krátkodobý i dlouhodobý pronájem, stejně tak můžete zvolit operativní leasing. Půjčit BMW 320D si můžete na hodinu, den, víkend, měsíc, či zvolit dlouhodobý pronájem auta.

Vůz BMW 320D máme v Nejlevnější autopůjčovně Praha k dispozici ve stříbrné barvě, a to s dieslovým motorem, automatickou převodovkou a klimatizací. 

Pokud si potřebujete půjčit auto poze na několik hodin, např. jednorázově kvůli pracovnímu jednání, chcete udělat dojem na klienta či obchodního partnera, popřípadě potřebujete půjčit auto k osobním účelům, např. romantickému víkendu s partnerkou nebo pánské rozlučce se svobodou? Pak je pro Vás půjčení BMW 320D ideální volbou. 

V ceně pronájmu BMW 320D u Nejlevnější autopůjčovny Praha je libovolný počet ujetých kilometrů, stejně jako dálniční známka pro Českou republiku, havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti pro území celé Evropy. V možnostech Autopůjčovny Praha je také pronájem auta bez kauce, který lze řešit přistavením Vašeho vozu.

Při půjčení BMW 320D Vám vůz přistavíme na jakékoli místo budete potřebovat a po skončení doby půjčení auta si jej zase odvezeme.

I když že se jmenujeme Nejlevnější autopůjčovna Praha, Vámi zapůjčený vůz přistavíme na území Prahy, ale také kdekoli jinde v České republice.

Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám vyjde vstříc také v čase přistavení a odvozu tak, aby pro Vás bylo vše co nejjednodušší a nejpříjemnější.

BMW 320D je opravdu výjimečné auto, přečtěte si o něm více a také se podívejte na ostatní auta, co nabízí Půjčovna aut BMW.