Land Rover Range Rover Evoque Dynamic 2.0 TD4

Rok výroby: 10/2017
Barva: Bílá
Převodovka: Automatická převodovka
Spotřeba: 8
1 den 4.000,- Kč / den
2 - 3 dny 3.500,- Kč / den
4 - 7 dní 3.000,- Kč / den
8 - 30 dní 3.000,- Kč / den
30 a více dní 1.500,- Kč / den
Kauce 30.000,- Kč

Další informace:

Automobilka Land Rover s modelem Land Rover Range Rover Evoque slaví obrovský úspěch, protože se jí povedl navrhnout a vyrobit parádní kousek. Nádherné SUV s masivní maskou, drsným designem a s neskutečnými jízdními vlastnostmi.

Půjčovna aut Land Rover Vám může zážitek z jízdy v Land Rover Range Rover Evoque zprostředkovat za velmi zajímavou cenu a za skvělých podmínek. Navíc máte také možnost získat pronájem auta bez kauce tak, že jednoduše přistavíte Váš vůz.

Pokud by pro Vás Range Rover Evoque neměl dostatek místa v zadních prostorách, můžete se podívat na podobný vůz, pronájem Land Rover Discovery Sport, který je oproti Range Roveru Evoque prostornější.

Jízda v Land Rover Range Rover Evoque bude skvělou zábavou pro Vás i spolucestující. Nejlevnější autopůjčovna Praha, pro Vás proto připravila dárkový voucher, který můžete darovat jako originální svatební či narozeninový dar, a jízdu si tak užijete společně.
 
Pronájem Range Rover Evoque je možný na dlouhou i na krátkou dobu, což je pronájem na den, týden až měsíc, a který se hodí pro všechny typy příležitostí, od různých promo akcí, přes oslavy a večírky a celkově události, kde chcete být středem pozornosti. Zároveň se krátkodobý pronájem hodí jako testovací jízdy Range Rover Evoque, protože v autosalonech Vám obvykle auto do ruky nepůjčí a jen Vás na krátkou chvíli svezou. Díky Autopůjčovně Praha si nový Land Rover Range Rover Evoque můžete vyzkoušet na jak dlouhou dobu budete potřebovat a vyzkoušet si tak na plno vše, co tento vůz nabízí.
 
Dlouhodobý pronájem auta Land Rover Range Rover Evoque je samozřejmě také v možnostech pronájmu, jedná se o pronájem auta na déle než 30 dní. V takovém případě je možné se dohodnout na individuální nabídce nebo na operativním leasingu. 
 
Autopůjčovna Praha k půjčení auta Range Rover Evoque nabízí skvělé výhody, jako je například přistavení auta ZDARMA v rámci Prahy. Můžete si tak přát přistavit auto až k Vám domů. 
 
Podívejte se také na další nabídku našich luxusních a sportovních aut a SUV nebo si ve chvílích volna přečtěte náš blog. V případě, že budete chtít další info o pronájmu aut, neváhejte se ozvat nebo nám zanechte kontakt a my Vám zavoláme.