Land Rover Discovery Sport 2.0 TD4 Pure Man

Rok výroby: 10/2017
Barva: Bílá
Převodovka: Automatická převodovka
Spotřeba: 8
1 den 4.000,- Kč / den
2 - 3 dny 3.500,- Kč / den
4 - 7 dní 2.500,- Kč / den
8 - 30 dní 2.500,- Kč / den
30 a více dní 1.500,- Kč / den
Kauce 30.000,- Kč
captcha

Další informace:

Land Rover Discovery Sport je SUV s unikátním designem s ostrými rysy, které na člověka působí nekompromisně stejně jako jeho jízdní vlastnosti. Oproti Land Rover Range Rover Evoque je prostornější, jak v zavazadlovém prostoru, tak i v zadní části pro pasažéry. 

Pronájem Land Rover Discovery Sport nabízí exkluzivní zážitek z jízdy, který Vás rozhodně chladnými nenechá. Autopůjčovna Praha proto také připravila dárkové vouchery na jízdu v Land Rover Discovery Sport, který můžete darovat svým přátelům,  známým nebo někomu z rodiny, a stoprocentně jim tak udělat radost.

Půjčení Land Rover Discovery Sport je Vám k dispozici ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu, nebo je dokonce možný i pronájem na operativní leasing, díky kterému Vám odpadnou starosti týkající se vlastnictví auta. Při pronájmu na delší dobu než jeden měsíc, je možné se dohodnout na individuální nabídce na pronájem Land Rover Discovery Sport.

Land Rover Discovery Sport patří k velmi reprezentativním SUV, díky kterým můžete udělat skvělé promo Vaší firmě. Můžete se podívat na reference a foto ze sportovního turnaje, kde byl jeden z našich vozů na promo akci našeho klienta.

Půjčovna aut Land Rover nabízí v ceně pronájmu Land Rover Discovery Sport dálniční známku pro ČR, havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti, které platí pro celou Evropu, a spoustu dalších standardních i nadstandardních služeb. Je zde také možnost, jak získat pronájem auta bez kauce, jednoduchým přistavením vašeho vozu.

Nejlevnější autopůjčovna Praha také nabízí možnost přistavení auta zdarma v rámci Prahy, což je opravdu luxusní služba, která Vám ušetří spoustu času. Navíc jakmile skončí pronájem auta, zaměstnanci Autopůjčovny Praha si vůz zase vyzvednou. 

Budete-li mít jakékoliv dotazy k pronájmu auta nebo dotazy týkající se Půjčovny aut Land Rover Praha, zavolejte nebo zanechte kontakt a my zavoláme Vám. A jestliže patříte k automobilovým nadšencům, podívejte se na náš blog a přečtěte si pár článků.