Powered by Smartsupp Vozový park nejlevnější autopůjčovny Praha | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Vozový park - aktuálně DOSTUPNÁ VOZIDLA

Manuální
Spotřeba 7lDSG - automat
DieselSpotřeba 7lDSG - automat
Spotřeba 8lDSG
DieselSpotřeba 10lManuál
Vozový park - aktuálně NEDOSTUPNÁ VOZIDLA

DieselSpotřeba 6lDSG - automat

VW POLO 1.6

499 Kč* / den
BenzínSpotřeba 7lManuální

Dodávka Volkswagen Crafter

1.799 Kč* / den
NaftaManuál
NaftaManuál
NaftaManuál
benzínAutomatická
benzínAutomatická
benzínAutomatická

VW CARAVELLE 9 míst

1.999 Kč* / den
NaftaAutomatická

VW Multivan 7 míst

1.999 Kč* / den
NaftaSpotřeba 7lAutomatická

VW Transporter 9 míst

1.999 Kč* / den
NaftaSpotřeba 7lAutomatická
DieselSpotřeba 12l8TT Automatická převodovka

BMW X6 xDRIVE 4.0D

7.000 Kč* / den
DieselSpotřeba 9lAutomat

NEW MINI ONE

666 Kč* / den
BenzínSpotřeba 4lManuální
DieselSpotřeba 7lDSG - automat
DieselSpotřeba 7lDSG - automat

Audi A7 3.0Tdi

1.500 Kč* / den
DieselSpotřeba 8lAutomat

BMW 320D

1.100 Kč* / den
DieselSpotřeba 8lAutomat
BenzinSpotřeba 15lAutomatická

< předchozí 1 2 další >

Nejlevnější autopůjčovna Praha je jednou z předních půjčoven aut v České republice. Nabízí široký výběr aut a dodávek všech známých značek za bezkonkurenční ceny. Autopůjčovnu Praha můžete také znát pod názvem Půjčovna aut Škoda, Půjčovna aut Mercedes Benz, Půjčovna aut Ford, Půjčovna aut Audi, Půjčovna aut BMW nebo jako Půjčovna dodávek Praha. Tím vším se Nejlevnější autopůjčovna Praha zabývá a tak není divu, že je absolutní jedničkou ve svém oboru. Poskytuje kvalitní a nadstandardní služby, jaké jen autopůjčovna může dopřát svým zákazníkům. 

Autopůjčovna letiště Praha také zajišťuje pronájem aut na Letišti Václava Havla Praha Ruzyně. Všechna auta z vozového parku Autopůjčovny Praha letiště jsou dostupná ihned na Letišti Praha Ruzyně. Pronájem auta na Letišti Praha Vám poskytne maximální komfort dopravy po příletu do České republiky. Nemusíte čekat na taxík nebo shánět odvoz, jednoduše nasednete do připraveného auta a jedete po vlastní ose. Pokud jedete na dovolenou nebo za prací do České republiky, tak půjčení auta od Autopůjčovny letiště Praha má tu obrovskou výhodu, že auto máte k dispozici ihned na Letišti Praha a jakmile skončí Váš pobyt v ČR a zároveň i pronájem auta, tak automobil jednoduše vrátíte opět na letišti. Pobyt v České republice a v Praze si tak mnohem více užijete, protože budete mít auto neustále k dispozici. Díky výhodným podmínkám Autopůjčovny letiště Praha se tak můžete svobodně pohybovat po celé České republice, najet neomezené množství kilometrů a užít si krásu Čech do sytosti.

Výhodou půjčení auta u Nejlevnější autopůjčovny Praha je přistavení auta v rámci Prahy ZDARMA do 90 minut! V ceně pronájmu každého auta je dálniční známka, havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti a možnost najet neomezený počet kilometrů. V případě, že si auto necháte přistavit, kam si budete přát, zaměstnanci Nejlevnější autopůjčovny Praha Vám auto nejen přistaví, ale také si ho vyzvednout hned, jak skončí Váš pronájem. Je to naprosto neocenitelná služba, která Vám ušetří spoustu času. Pro náročnější klientelu máme připravenou službu, přistavení auta s řidičem, který Vám bude k dispozici tak dlouho, jak jen si budete přát a zaveze Vás, kam jen si budete přát.

Autopůjčovna Praha nabízí nejvýhodnější dlouhodobý pronájem na vozidlo jakékoliv značky. Dlouhodobý pronájem se vztahuje na pronájem aut a dodávek na dobu delší než 30 dní. V takovém případě Vám Autopůjčovna Praha připraví individuální nabídku přesně Vám na míru. V možnostech dlouhodobého pronájmu je také operativní leasing, který Vám Autopůjčovna Praha vyjedná za mnohem lepších podmínek, než byste si vyjednali sami. Díky velkému množství operativních leasingů, které Autopůjčovna Praha zajišťuje, se jí daří vyjednávat bezkonkurenční podmínky i ceny. Neváhejte si zažádat o detailní kalkulaci, kterou Vám sestavíme přesně podle Vašeho přání. Stačí, když nám sdělíte kolik byste chtěli měsíčně platit, jaká je Vaše představa o autě a také na jak dlouho byste dlouhodobý pronájem auta chtěli, a my Vás kontaktuje s naší nabídkou.

Nejlevnější autopůjčovna Praha je navíc jedinečná v tom, že nabízí pronájem auta bez kauce i pronájem dodávky bez kauce. Autopůjčovna bez kauce půjčuje všechna vozidla ze svého vozového parku. Na pronájmu bez kauce je skvělé, že pokud potřebujete půjčit auto nebo dodávku na den nebo jen na pár hodin, nemusíte na rychlo shánět peníze na kauci. Jednoduše jako záruku přistavíte Vaše auto, takže nemusíte platit plnou výši kauce. Určitá část kauce zaplacena být musí, s tím nic neuděláme, ale alespoň Vám můžeme vyjít vstříc tak, že ji snížíme na co nejméně.  

Autopůjčovna Praha také nabízí řešení, jestliže sháníte originální narozeninový dárek nebo dárek k výročí či svatební dar. Dárkový voucher na jízdu autem u Nejlevnější autopůjčovny Praha! Uděláte tak radost svým blízkým a dáte jim nezapomenutelný zážitek. Dárkový voucher Vám Nejlevnější autopůjčovna Praha připraví na jakékoliv auto ze svého vozového parku. Na voucher můžete napsat i věnování a darovat tak o to cennější dárek. Dárkový voucher na jízdu autem se také výborně hodí jako originální vánoční dárek pro muže, se kterým nemůžete neuspět, protože každý muž se rád sveze v autě svých snů.

Půjčovna aut ŠKODA

Nejlevnější autopůjčovna Praha se specializuje na pronájem aut značky Škoda, která je nejoblíbenější automobilovou značkou v České republice. Pro své klienty nakoupila Půjčovna aut Škoda nové modely Škodovek, které byly vyrobeny v roce 2017, takže se jedná o úplně nová auta. Mezi nové modely patří ŠKODA KODIAQ STYLE PLUS 2.0Tdi 4x4 DSG, ŠKODA KAROQ 2.0 Tdi, ŠKODA SUPERB AMBITION 2.0Tdi DSG a ŠKODA SUPERB STYLE 2.0Tdi 4x4 DSG KOMBI, což ani zdaleka není celá nabídka aut Škoda u Půjčovny aut Škoda. 
 
Všechna auta Škoda k pronájmu si můžete prohlédnout v menu Půjčovna aut ŠKODA. Najdete tam Škodovky pro všechna možná využití, od sedanů a liftbacků, přes kombíky až po SUV a auta s pohonem 4x4. Mezi další vozy Škoda v nabídce Půjčovny aut Škoda patří ŠKODA OCTAVIA 1.6TDI, ŠKODA FABIA 1.4TSI, ŠKODA SUPERB ELEGANCE 2.0 TDI a několik dalších Superbů.
 
Pronájem nových modelů Škoda, především pronájem Škoda Karoq a pronájem Škoda Kodiaq, je možné pojmout jako zkušební jízdy, které jsou v autosalonech poměrně omezené. Jestliže se totiž chystáte si koupit nové auto a půjdete do autosalonu na testovací jízdy, tak to většinou skončí tak, že Vás zaměstnanec autosalonu sveze kolem bloku a auto si ani nemůžete sami vyzkoušet. To ale v Nejlevnější autopůjčovně Škoda Praha neplatí. Autopůjčovna Škoda Vám dopřeje testovací jízdy Škoda Karoq a testovací jízdy Škoda Kodiaq, jak mají být! Svoji vysněnou Škodovku si můžete půjčit na jak dlouho budete potřebovat, abyste ji řádně otestovali a zjistili, jak se v ní vlastně cítíte, jestli se Vám dobře řídí a jestli Vám auto vyhovuje po všech stránkách. Pronájem Škoda Karoq a pronájem Škoda Kodiaq Vám umožní vyjet s autem na den, víkend nebo klidně týden či měsíc, což je dostatečná doba na to, abyste se svobodně rozhodli, jestli pro Vás to auto ideálním vozem. Díky podmínkám půjčení auta u Nejlevnější autopůjčovny Praha si můžete dovolit vyjet s autem i za hranice a po celou dobu můžete být bez zbytečných obav, že řídíte nové půjčené auto. 
 
V ceně pronájmu auta Škoda je zahrnuto havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti, které platí v rámci celé Evropy a k tomu všemu máte komplexní asistenční služby. V případně, že by přeci jen došlo k nějaké dopravní či jiné nehodě, nemusíte se obávat problémů, vše za Vás rádi vyřešíme.

Půjčovna aut MERCEDES BENZ

Jste-li milovníkem těchto navenek konzervativních aut, které pod kapotou skrývají celá stáda koní a uvnitř kabiny nabízí komfort hodný královského člena rodiny, tak Půjčovna aut Mercedes BENZ pro Vás bude tou nejlepší firmou, jakou jste kdy poznali. Autopůjčovna Mercedes BENZ Praha nabízí totiž pronájem aut Mercedes BENZ na krátkou i dlouhou dobu a pro různé příležitosti. Pronájem aut Mercedes BENZ se totiž skvěle hodí jako pronájem auta na svatbu nebo na promo akci firmy, třeba na golfovém turnaji jako náš klient. 
 

Půjčovna aut FORD

Americká legenda FORD MUSTANG je absolutní špičkou v nabídce Nejlevnější autopůjčovny Praha a Půjčovny aut Ford Praha. Už jen samotný zvuk motoru Vám zvedne tep jako při první lásce. Co následuje, když usednete za volant tohoto kupéčka, byste si měli rozhodně vyzkoušet! Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí přesně pro takovou příležitost dárkový voucher na jízdu ve FORD MUSTANG u Autopůjčovny Ford Praha. 
 
Dárkový voucher na jízdu ve FORD MUSTANG u Autopůjčovny Ford Praha můžete darovat svým blízkým, přátelům nebo kolegům, jako narozeninový dar, dárek k výročí, ale hodí se i jako originální svatební dar. S takovým dárkem určitě sklidíte úspěch!
 
FORD MUSTANG 3.7 coupe byl vyroben v roce 2014, má automatickou převodovku a neuvěřitelný výkon 227kW!!! Je tak ideálním vozidlem pro zážitkovou jízdu ve dvou.

Půjčovna aut BMW

Každý, kdo kdy potkal automobily BMW na silnici, musel užasnout nad jejich dravostí, sílou a především lehkostí, s jakou se řídí. Jestliže byste si chtěli zkusit řízení a pocity z jízdy v těchto vrnivých autech s přímo zuřivých výkonem, tak byste se rozhdoně měli podívat na nabídku Půjčovny BMW Praha
 
Půjčovna aut BMW Praha nabízí pronájem aut BMW levně a na jakkoli dlouhou dobu. V ceně pronájmu BMW je vždy přistavení auta v rámci Prahy zdarma a spousta dalších výhod. Pronájem auta vždy probíhá hladce a Vy se ním nemáte žádné starosti, protože zaměstnanci Nejlevnější autopůjčovny Praha za Vás vyřídí vše, co je potřeba.
 
Vozový park Půjčovny aut BMW Praha nabízí tyto luxusní modely: BMW M4, BMW X6, BMW 730XD a BMW 320D. Všechna auta u Nejlevnější autopůjčovny Praha prochází pravidelnou servisní kontrolou a jsou udržovány ve vynikajícím technickém stavu. 

Půjčovna aut AUDI

Automobilová značka AUDI do svých vozů vkládá to nejlepší z německé kvality, a tak vzniká vůz s charakterem a osobitostí, která uchvátí každého, kdo se na luxusní auta Audi jen podívá. Zpracování všech modelů je naprosto precizní, a Vy byste si neměli nechat ujít zážitek z řízení takového auta. Podívejte se na nabídku Půjčovny aut Audi
 
Půjčovna aut Audi Praha nabízí pronájem Audi A7 3.0Tdi, ze kterého budete naprosto unesení,  jen co usednete za volant. Pronájem Audi A5 2.0Tdi nabízí podobná nevšední zážitek, ale za nižší cenu než jeho větší sourozenec. Obě auta Audi z Autopůjčovny Audi jsou s dieselovým motorem a automatickou převodovkou a obě mají vynikající 8l/100km.