Půjčovna aut PRAHA

Nejlevnější Autopůjčovna Praha - Půjčovna aut Praha

Pronájem aut Praha

Potřebujete pronájem auta na svatbu, pronájem auta na dovolenou, pronájem auta do firmy nebo zapůjčení auta do reklamy? Sháníte nejvýhodnější dlouhodobý pronájem auta nebo operativní leasing? Půjčovna aut PRAHA Vám nabídne ideální řešení přesně podle Vašich potřeb!

 

Půjčovna aut PRAHA Vám zajistí rychlý a levný pronájem aut v Praze. Budete překvapeni, jak je pronájem auta jednoduchý! Během chvíle odjíždíte v zapůjčeném voze a navíc Vám náš odborný personál pomůže s vyřízením veškerých náležitostí.

 

Sháníte-li luxusní vůz pro speciální příležitost, pak Půjčovna aut PRAHA Vám nabídne přesně ten vůz, který zrovna potřebujete. Pokud si nebudete vědět rady, poradíme Vám s výběrem auta a podmínky pronájmu přizpůsobíme Vašim požadavkům.

 

Půjčovna aut PRAHA nabízí krátkodobý pronájem aut, dlouhodobý pronájem aut, a velice ráda Vám zajistí i výhodný operativní leasing na jakýkoliv vůz.

 

Zajistíme Vám ten nejvýhodnější dlouhodobý pronájem! Pošlete nám nezávaznou poptávku a přesvědčte se! Zašlete nám, kolik byste chtěli měsíčně platit a o jaké auto máte zájem, a my Vám připravíme individuální nabídku.

Vozový park Půjčovny aut PRAHA

Ve vozovém parku Půjčovny aut PRAHA najdete převážně nová auta i nové modely aut různých značek, které právě vyšly na trh. Většina aut Půjčovny aut PRAHA byla vyrobena v roce 2017 nebo 2018, takže některá auta teprve čekají na své první klienty.

 

Můžete to být právě Vy, kdo bude mít štěstí a jako úplně první usedne za volant některého z našich zcela nových vozů! V současné době jsou to například vozy značky BMW MINI, které již brzy vyjedou z výrobních linek a zamíří rovnou do vozového parku Půjčovny aut PRAHA.

 

Půjčovna aut PRAHA má ve svém vozovém parku největší výběr vozů značky Škoda, Mercedes Benz, Land Rover, BMW, BMW MINI, Audi, Volkswagen, Ford a další. Najdete tam vozidla od luxusních limuzín a kabrioletů, přes sedany, kombíky, SUV a malé vozy, až po užitkové vozy.

 

Využijte také nabídky Půjčovny aut PRAHA na zkušební jízdy nových vozů! Testovací jízdy Škoda Kodiaq a testovací jízdy Škoda Karoq.

 

Testovací jízdy Škoda Praha Vám umožní si auto vyzkoušet na jak dlouho potřebujete, abyste se svobodně mohli rozhodnout, jestli je pro Vás dané auto to pravé. Autosalony většinou neumožňují, abyste si auto zapůjčili na delší dobu nebo abyste si dokonce vyzkoušeli řízení vozu. Půjčovna aut PRAHA Vám poskytne zapůjčení vozu na den, týden nebo i měsíc, jak si jen budete přát.  

Nejlepší auta z vozového parku Půjčovny aut PRAHA

Pronájem aut Škoda PRAHA

ŠKODA KODIAQ STYLE PLUS 2.0 TDI 4X4 DSG pronájem Škoda Kodiaq již od 1100 Kč/den

ŠKODA KAROQ 2.0 TDI DSG 4X4 pronájem Škoda Karoq již od 790 Kč/den

ŠKODA SUPERB AMBITION 2.0 TDI DSG pronájem Škoda Superb Ambition od 770 Kč/den

ŠKODA SUPERB ELEGANCE 2.0 TDI BÍLÁ pronájem Škoda Superb Elegance od 500 Kč/den

Pronájem aut Mercedes Benz PRAHA

MERCEDES BENZ E350D pronájem Mercedes Benz E350D od 1500 Kč/den

MERCEDES BENZ S500 pronájem Mercedes Benz S500 od 1800 Kč/den

MERCEDES BENZ S350D 4 MATIC pronájem Mercedes Benz S350 D 4 Matic od 1300 Kč/den

Pronájem aut BMW PRAHA

BMW M4 pronájem BMW M4 od 4000 Kč/den

BMW X6 3.0D pronájem BMW X6 od 2000 Kč/den

Pronájem aut BMW MINI PRAHA

MINI COOPER pronájem MINI Cooper od 550 Kč/den

NEW MINI ONE pronájem MINI One od 666 Kč/den

MINI CABRIO ROADSTER S pronájem MINI Cabrio Roadster od 1333 Kč/den

MINI COUNTRYMAN D 4X4  pronájem MINI Countryman od 999 Kč/den

Pronájem aut Ford PRAHA

FORD MUSTANG COUPE pronájem Ford Mustang od 3000 Kč/den

FORD MUSTANG CABRIO pronájem Ford Mustang kabriolet na dotaz

Pronájem aut Audi PRAHA

AUDI A7 3.0TDI pronájem Audi A7 od 1500 Kč/den

AUDI A5 2.0TDI pronájem Audi A5 od 1200 Kč/den

AUDI A6 3.0 TDI BITURBO AVANT, QUATTRO S-LINE pronájem Audi A6 od 1500 Kč/den, dostupné pouze k dlouhodobému pronájmu

Pronájem aut Land Rover PRAHA

LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.0 TD4 PURE MAN pronájem Land Rover Discovery od 1500 Kč/den

LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIC 2.0 TD4 pronájem Range Rover Evoque od 1500 Kč/den

Dárkový voucher na jízdu autem od Půjčovny aut PRAHA

Hledáte originální dárek k narozeninám nebo originální vánoční dárek? Půjčovna aut PRAHA má pro Vás tip na skvělý dárek, který potěší úplně každého! Zážitkové poukazy na jízdu autem od Půjčovny aut PRAHA!

 

Dárkové vouchery na jízdu autem od Půjčovny aut PRAHA Vám vystavíme na jakékoliv auto z vozového parku autopůjčovny. Na certifikát napíšeme jméno obdarovaného a zašleme Vám jej v dárkovém balení poštou. V případě, že na dárek spěcháte, dárkové vouchery na jízdu autem zasíláme i mailem, takže dárek máte v mailu ihned po zaplacení.

Půjčovna dodávek PRAHA

Půjčovna aut PRAHA je také půjčovna dodávek Praha. Nabízí hned několik typů dodávek, které se hodí pro různé účely, jak pro přepravu osob, tak pro přepravu nákladu. K dispozici je Vám krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek.

 

Výhodou zapůjčení dodávky od Půjčovny dodávek PRAHA je, že pronájem dodávky je možný již na hodinu nebo několik hodin, takže nemusíte platit půjčovné dodávky na celý den! V případě, že potřebujete jen převézt objemný náklad na krátkou vzdálenost, pak tuto možnost pronájem dodávky na hodinu určitě uvítáte!

 

Další výhodou půjčení dodávky od Půjčovny dodávek PRAHA je, že kauce na pronájem dodávky je velice nízká. Navzdory tomu máte také možnost - pronájem dodávky bez kauce Praha!

 

Půjčení dodávky bez kauce se Vám bude hodit právě v případě půjčení dodávky na hodinu nebo na den, protože nebudete muset na rychlo shánět peníze na kauci. Jednoduše místo kauce přistavíte Váš vůz.

 

Vozový park Půjčovny dodávek PRAHA nabízí pronájem FORD TRANSIT za 499 Kč/max. 3 hodiny, a od 1073 Kč/den! Dále máte na výběr pronájem RENAULT MASTER a půjčení FIAT DUCATO skříňový typ.

Jak probíhá pronájem auta a co je k tomu potřeba?

Připravili jsme pro Vás návod na pronájem auta. Jestliže jste ještě nikdy neměli zapůjčené auto z autopůjčovny, pak pro Vás návod Jak na pronájem auta, bude určitě užitečný.

 

V návodu na pronájem auta se dozvíte, jak vlastně celý proces pronájmu auta probíhá. Zjistíte, jak si rezervovat auto, co k půjčení auta potřebujete, jaké doklady jsou k převzetí auta potřeba, a spousta dalších důležitých informací.

Autopůjčovna PRAHA

Máte nějaké dotazy nebo Vás zaujal pronájem konkrétního auta? Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem, požadavkem či přáním. Autopůjčovna PRAHA Vám vyjde vstříc za všech okolností a udělá vše proto, abyste odcházeli jako spokojení zákazníci.