Audi A5 2.0Tdi

8x airbag klima

Palivo: Diesel
Rok výroby: 4/2016
Převodovka: Automat
Spotřeba: 8
1 den 2.800,- Kč / den
2 - 3 dny 2.000,- Kč / den
4 - 7 dní 1.800,- Kč / den
8 - 30 dní 1.800,- Kč / den
30 a více dní 1.200,- Kč / den
Kauce 30.000,- Kč

Další informace:

Audi A5 patří mezi luxusní a reprezentativní automobily, které nikdy nezklamou svým výkonem, pocitem z jízdy, vzhledem, ani detailním propracováním.

Automobil Audi A5 2.0Tdi je Vám k dispozici ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu. Vůz Audi A5 2.0Tdi si můžete v Nejlevnější autopůjčovně Praha zapůjčit v elegantní tmavě stříbrné barvě.

Audi A5 2.0Tdi nabízíme v Nejlevnější autopůjčovně Praha ve verzi s dieslovým motorem 2.0, automatickou převodovkou i klimatizací. Vůz Audi A5 2.0Tdi v Nejlevnější autopůjčovně Praha je nový, byl vyroben v roce 2016. 

Potřebujete půjčit auto jednorázově např. na pracovní schůzku, protože chcete udělat dojem na klienta či obchodního partnera? Nebo chcete vzít luxusním vozem partnerku na romantický víkend? Pak je Audi A5 2.0Tdi jednoznačně ideální volbou.

Při půjčení Audi A5 2.0Tdi Vám vůz zaměstnaci autopůjčovny Praha přistaví na jakékoli Vámi vybrané místo a po skončení doby půjčení auta si jej zase vyzvedneme. Vy tak s půjčením auta nebudete mít jakékoli starosti nebo cestování navíc.

Zaměstnanci Nejlevnější autopůjčovny Praha Vám vyjdou vstříc také v čase přistavení a odvozu tak, aby pro Vás bylo vše co nejjednodušší a nejpříjemnější.

I přesto, že se jmenujeme Nejlevnější autopůjčovna Praha, půjčený vůz Vám přistavíme nejen na území Prahy, ale kdekoli jinde v České republice.

Půjčit Audi A5 2.0Tdi si můžete na hodinu, den, víkend, měsíc, či zvolit dlouhodobý pronájem auta, popřípadě jej financovat operativním leasingem.

V ceně pronájmu auta u Nejlevnější autopůjčovny Praha je libovolný počet ujetých kilometrů, stejně jako dálniční známka pro Českou republiku, havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti pro území celé Evropy. Při svém cestování za jakýmkoli účelem tedy můžete být v klidu a maximálně si užít pocit z jízdy v Audi A5 2.0Tdi.

V možnostech Autopůjčovny Praha je také pronájem auta bez kauce, který lze řešit přistavením Vašeho vozu.

Audi A5 opravdu stojí za pozornost, přečtěte si o tomto autě více a také se podívejte na všechno, co nabízí Půjčovna aut AUDI.