Půjčovna kabrioletů Praha

MINI CABRIO ROADSTER S

1.333 Kč* / den
BenzínSpotřeba 7.3l

Nádherný kabriolet, partnerka na sedadle spolujezdce, slunce nad hlavou a vítr ve vlasech, to vše můžete zažít díky Půjčovně kabrioletů Praha! Půjčovna kabrioletů Praha nabízí pronájem kabrioletů za skvělé ceny a těch nejvýhodnějších podmínek.

Půjčte si kabriolet k jakékoliv příležitosti a na jak dlouhou dobu chcete. Pronájem kabrioletu můžete můžete mít na jeden den, týden i měsíc, vše je na dohodě. Dokonce i dlouhodobý pronájem kabrioletu, který se hodí v případě, že ve Vašem vysněném kabrioletu chcete strávit třeba jen léto. V takovém případě Vám uděláme výhodonou nabídku pronájmu na míru!

Půjčovna kabrioletů Praha nabízí pronájem kabrioletů nejen v Praze, ale i pronájem kabrioletů je Vám k dispozici po celé České republice. Nemusíte nikam jezdit, stačí jen zavolat nebo si kabriolet rezervovat online a my Vám auto přiveze až k Vám domů. Půjčení kabrioletu je tak možné ve všech městech v republice, ať už je to Praha, Brno, Ostrava, Karlovy Vary nebo České Budějovice.

Autopůjčovna Praha kabriolety půjčuje za těch nejvýhodnějších podmínek, které Vám ráda přizpůsobí dle Vašich možností a požadavků. Například můžete využít možnosti pronájmu kabrioletu bez kauce za určitých podmínek, přistavení kabrioletu v rámci Prahy zdarma, nebo další volitelné možnosti pronájmu.

Podívejte se na celou nabídku kabrioletů Půjčovny kabrioletů Praha. Půjčovna kabrioletů Praha nabízí pouze exkluzivní modely kabrioletů značek BMW MINI a Ford Mustang. Absolutně nejlepší kabriolety na trhu a Vy je můžete řídit za velmi příznivé ceny.

V ceně půjčení kabrioletu je balíček pojištění, havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti, které platí v rámci celé Evropy. Dále v ceně pronájmu kabrioletu máte dálniční známku, přistavení auta v rámci Prahy zdarma, kompletní asistenční služby a možnost najet neomezené množství kilometrů, které uvítáte v případě, že se chystáte na výlet za hranice.

Kabriolety Půjčovny kabrioletů Praha jsou ve vynikajícím technickém stavu a pravidelně prochází servisní kontrolou. Na svých cestách se tak můžete cítit opravdu bezpečně a jezdit bez starostí, i díky balíčku pojištění.

Ve vozovém parku Půjčovny kabrioletů Praha najdete legendární Ford Mustang cabrio a stylový MINI Cabrio. Ať už zvolíte kabriolet Mustang nebo kabriolet Mini, zažijete neskutečnou jízdu, která bude bavit Vás i spolujezdce či spolujezdkyni.

Nevíte, jak vlastně pronájem kabrioletu probíhá? Podívejte se na návod na rezervaci auta Jak na půjčení auta levně.

Jestliže máte nějaké dotazy k půjčení kabrioletu, neváhejte nás kontaktovat. Půjčovna kabrioletů Praha se Vám velmi ráda bude věnovat a zodpoví Vám každičký dotaz. Kontaktujte nás a my se Vám obratem ozveme nazpět.