Mini Cooper

Rok výroby: 1/2017
1 den 1.995,- Kč / den
2 - 3 dny 1.700,- Kč / den
4 - 7 dní 1.500,- Kč / den
8 - 30 dní 1.500,- Kč / den
30 a více dní 660,- Kč / den
Kauce 10.000,- Kč

Další informace:

Vyzkoušejte jako PRVNÍ zbrusu novou modelovou řadu MINI. Krásné a stylové, nabité nejmodernějšími technologiemi a výbavou zahrnující např. klimatizaci, bluetooth, alu kola a dvojbarevné provedení. 

Specializujeme se výhradně na pronájem stylových vozů značky MINI. Disponujeme kompletní modelovou řadou MINI od nejnovějšího modelu One, Cooper přes kabriolet až po SUV Countryman. Můžete si zvolit MINI s manuální či automatickou převodovkou, pohonem 4x4, navigací, koženým interiérem atd. Můžete si zvolit také atraktivní 2-barevné lakování vozu dle dostupnosti. Všechny vozy jsou zakoupené v ČR u autorizovaného dealera BMW MINI a podléhají pravidelnému značkovému servisu a údržbě. Naše vozy MINI jsou ve špičkovém technickém stavu a nikdy nebyly havarované.

Exkluzivní pronájem MINI Cooper je Vám k dispozici na krátkodobý i dlouhodobý pronájem a za velmi zajímavé ceny. Pronájem MINI Cooper na den se hodí v případě, že auto chcete využít k nějaké příležitosti, jako je například svatba, motosraz, promo firmy, nebo další různé společenské akce, kde chcete vyniknout. Naopak dlouhodobý pronájem MINI Cooper je ideální na reprezentování firmy, takže jako firemní auto, nebo se hodí pro případ, že již nechcete řešit starosti s vlastnictvím auta, a tak volíte operativní leasing, který je v poslední době velice moderním a pohodlným řešením Vaší mobility. 

Půjčovna aut MINI v ceně pronájmu auta nabízí skvělé bonusy, které Vám celý proces půjčení auta usnadní. Například v ceně pronájmu MINI Cooper máte přistavení auta ZDARMA v rámci Prahy do 90 minut! Po skončení pronájmu si zaměstnanci Nejlevnější autopůjčovny Praha auto zase vyzvednou a odvezou. Je zde také možnost, jak získat pronájem auta bez kauce, jednoduchým přistavením vašeho vozu.

Půjčení MINI Cooper u Půjčovny aut MINI můžete využít také jako testovací jízdy MINI Cooper. V případě, že uvažujete o koupi tohoto MINI auta, pak Vám zkušební jízda v autosalonu nemusí stačit. V Autopůjčovně Praha si auto můžete půjčit na jak dlouho chcete, a tak nejlépe poznáte, jestli Vám auto bude do budoucna vyhovovat. Díky půjčení auta MINI Cooper na týden, si už budete jistí, jestli to auto pro Vás to pravé.

Jízdu v MINI Cooper můžete také darovat svým blízkým, vystavíme Vám dárkový voucher na jízdu v MINI od Půjčovny aut Praha.

MINI Cooper je vybaven dálniční známkou pro Českou republiku a má havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti, takže nemusíte mít při řízení žádné obavy a jízdu si prostě jen užívejte. Pojištění navíc platí na celém území Evropy, takže pokud plánujete vyjet za hranice, nebudete mít problém ani tam. Navíc v ceně pronájmu auta je jsou komplexní asistenční služby, takže i kdyby k nějakému problému došlo, vše proběhne hladce a my za Vás vše vyřídíme. 

Chcete vědět více o MINI Cooperu od Nejlevnější autopůjčovny PRAHA a také si rádi o autech něco přečtete? Tak se podívejte na náš blog, kde najdete spousta článků o luxusních i sportovních autech. 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na naší non-stop lince nebo nám napište.

NEW MINI ONE

666 Kč* / den
BenzínSpotřeba 4lManuální

MINI CABRIO ROADSTER S

1.333 Kč* / den
BenzínSpotřeba 7.3l