Ford Mustang cabrio

Rok výroby: 1/2017

Další informace:

Ford Mustang cabrio je zárukou maximálního požitku z jízdy! Vozy Ford Mustang jsou zárukou špičkové kvality a toho nejpříjemnějšího pocitu z každého ujetého kilometru!

To vše platí dvojnásob ve verzi Ford Mustang cabrio, který je opravdu luxusním vozem a jízda v něm je netradičním a nezapomenutelným zážitkem! 

Vůz Ford Mustang cabrio k pronájmu u Nejlevnější autopůjčovny Praha je zcela nový, byl vyroben v roce 2017. Požitek z jízdy tak bude ještě více umocněn nejnovější výbavou vozu a vůní novoty!

Vůz Ford Mustang cabrio si můžete v Nejlevnější autopůjčovně Praha zapůjčit v reprezentativní černé barvě.

Automobily Ford Mustang cabrio jsou propracovány do sebemenšího detailu, jejich výkon a pocit z řízení je perfektní, stejně jako pohodlí uvnitř kabiny vozu je nesrovnatelné s jinými automobily.

Podvozek Ford Mustang cabrio je skvěle zpracován a výborně sedí na vozovce, můžete si tedy užít zatáček i ve vyšších rychlostech a zažít pocit ze svižné, sportovní a přitom zcela bezpečné jízdy!

S půjčením Ford Mustang cabrio jednoznačně nešlápnete vedle, ať už potřebujete půjčit automobil za jakýmkoli pracovním nebo osobním účelem. 

Ford Mustang cabrio má pod kapotou více než 300 koní, které Vás svezou tak, že si to budete do smrti pamatovat! Podívejte se také na ostatní auta, která nabízí Půjčovna aut FORD, kde mimo jiné najdete i Ford Mustang coupe!

Při pronájmu auta u Nejlevnější autopůjčovny Praha je v ceně libovolný počet ujetých kilometrů, stejně jako dálniční známka pro Českou republiku, havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti pro území celé Evropy. Při svém cestování za jakýmkoli účelem tedy můžete být v klidu a maximálně si užít pocit z jízdy ve voze Ford Mustang cabrio.

Ať už si chcete půjčit automobil k pracovním nebo osobním účelům, např. k projížďce s partnerkou, či dokonce romantickému víkendu, popřípadě si chcete užít slunné počasí v cabrioletu s přáteli, pak je Ford Mustang cabrio jednoznačně tou správnou volbou!

Jestliže si půjčíte vůz Ford Mustang cabrio u Nejlevnější autopůjčovny Praha, vyjdeme Vám vstříc v čase přistavení a odvozu vozidla tak, aby pro Vás bylo vše co nejjednodušší a nejpříjemnější.

I přesto, že se jmenujeme Nejlevnější autopůjčovna Praha, půjčený vůz Vám přistavíme nejen na území Prahy, ale kdekoli jinde v České republice, kde to budete potřebovat. 

Při zapůjčení vozu Ford Mustang cabrio Vám vůz zaměstnaci autopůjčovny Praha přistaví na jakékoli Vámi vybrané místo v České republice a po ukončení doby pronájmu vozu si jej zase vyzvednou. Vy tak s půjčením vozu Ford Mustang cabrio nebudete mít jakékoli starosti nebo jízdu navíc.

Našim klientům zařizujeme profesionální servis od A až do Z. Spolupráce s Nejlevnější autopůjčovnou Praha je vždy příjemným a bezstarostným zážitkem!

Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí také pronájem auta bez kauce. Jako záruku můžete přistavit Váš vůz.

Kontaktujte nás, abychom Vám mohli zodpovědět jakékoli dotazy či společně domluvili půjčení auta Ford Mustang cabrio.

Ford Mustang coupe

3.999 Kč* / den
BenzinSpotřeba 15lAutomat