Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG LIFTBACK

Výkon: 140 KW
Rok výroby: 1/2018
Barva: Bílá Moon
Převodovka: DSG - automat
Spotřeba: 7
1 den 2.000,- Kč / den
2 - 3 dny 1.900,- Kč / den
4 - 7 dní 1.700,- Kč / den
8 - 30 dní 1.500,- Kč / den
30 a více dní 1.000,- Kč / den
Kauce 10.000,- Kč

Další informace:

Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG LIFTBACK - Možnost odběru více vozidel. Vozidlo určené pouze pro dlouhodobý pronájem.

Reprezentativní Škoda Superb v nejvyšší výbavě Laurin & Klement je ideální vůz pro firmy a podnikatele. Působí vynikajícím dojmem a nabízí řidiči i pasažérům vysoký cestovní komfort, který ve služebních vozech rozhodně nesmí chybět. Díky výbavě L&K si celá posádka vozidla Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG LIFTBACK užije i dlouhé cesty v maximálním pohodlí.

Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG LIFTBACK je koncentrace toho nejlepšího od automobilky Škoda, a není pochyb, že se tato managerská limuzína zapsala jako silná konkurence pro vozidla Volkswagen Passat. Proto Půjčovna aut Škoda Superb do svého vozového parku zařadila hned několik vozidel Škoda Superb v různé výbavě, barvě i karoserii. Avšak pokud se jednou setkáte s výbavou Laurin & Klement, z nižší výbavy jako je Ambition nebo Style už tolik nadšení nebudete.

Vozidlo Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG LIFTBACK je vybavené různými módy řízení, které vám přizpůsobí jízdní vlastnosti vozidla podle vaší momentální nálady. Můžete volit mezi jízdou stylem Komfort, Normal nebo Sport, a vychutnat si tak různorodost, kterou auto nabízí. Ať už pojedete jakoukoliv rychlostí, ve městě nebo na dálnici, Škoda Superb si drží vynikající spotřebu, kdy se prakticky nehnete z rozmezí 6-7 l/100 km. Pokud však pojedete úspornou jízdu, dokážete se dostat i pod 5 l/100 km.

Z technických dat vozidla Škoda Superb L&K 2.0 TDi DSG LIFTBACK se dá dobře vyčíst, že jízda Superbem bude rychlá, svižná, v režimu Sport zažijete i trochu adrenalinu, a celkově bude jízdní stabilita výborná, a to i při vysokých rychlostech. Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG LIFTBACK má výkon 140 KW, pohon 4x4, dobře konstruovanou automatickou převodovku, která je spolu s adaptivním podvozkem výhradně technologií automobilky Škoda. Vozidlo má samozřejmě také všechny možné i nemožné asistenty.

Velice rychle poznáte a zároveň si oblíbíte všechno, co výbava Laurin & Klement poskytuje. Perfektní je velká navigace a určitě vám přijde vhod i wifi hotspot, obzvláště pokud vozidlo budete využívat i jako rodinné auto. Díky wifi hotspotu se vaše děti na dlouhých cestách nebudou nudit, což se dá také zařadit na seznam plusových bodů pro Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG LIFTBACK. 

Suma sumarum je Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG LIFTBACK hezké auto, které pohání 190 koní, díky kterým je auto rychlé a komfortní pro řidiče i posádku. Vůz je prostorný uvnitř vozu, ale na liftback má i velký kufr. Díky pohonu 4x4 si s klidem můžete zajet i v zimě na chatu v horách. Pokud by vám nestačil Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG LIFTBACK, vozidlo můžete mít i ve variantě KOMBI a v případě zájmu i v jiné výbavě.

Půjčovna vozidel Škoda nabízí ještě další oblíbené modely aut Škoda, které si můžete prohlédnout v následujícím odkazu. Kompletní nabídka vozidel Škoda - Autopůjčovna Škoda Praha.

Při půjčení Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG LIFTBACK budete mít jedinečnou příležitost si vozidlo otestovat podle svých potřeb a možností. Mnoho lidí, kteří zvažují koupi nebo dlouhodobý pronájem Škoda Superb si chtějí vozidlo pořádně vyzkoušet, což zkušební jízdy v autosalonech dostatečně neumožňují. Variantou, jak si auto skutečně otestovat v reálném životě, je dlouhodobý pronájem Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG LIFTBACK. Tím pádem dostanete testovací jízdy Škoda Superb L&K, jak se patří.

Autopůjčovna Škoda Praha nabízí Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG LIFTBACK  i k dlouhodobému pronájmu. Dlouhodobý pronájem Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG LIFTBACK vám zajistíme za tu nejlepší cenu na trhu, a k tomu vám navíc uděláme speciální nabídku na dlouhodobý pronájem aut do firmy. Dlouhodobý pronájem firemních aut Škoda Superb je možný i hromadně, zajistíme vám komplet celý vozový park pro vaší firmu za skvělé peníze.

Zajímá vás nabídka na dlouhodobý pronájem Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG LIFTBACK? Více o dlouhodobém pronájmu si můžete přečíst zde - ten nejvýhodnější dlouhodobý pronájem aut Škoda. Zároveň se tam dozvíte, jak funguje operativní leasing, který vám též můžeme zajistit. Zvažujete-li operativní leasing Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG LIFTBACK, neváhejte nás požádat o kalkulaci. Rádi vám sestavíme individuální nabídku na míru.

Krátkodobý pronájem Škoda Superb je u Půjčovny aut Škoda Praha možný také, ale z modelové řady Škoda Superb jsou k dispozici tato dvě vozidla ŠKODA SUPERB AMBITION 2.0 TDI DSG a ŠKODA SUPERB STYLE 2.0 TDI 4X4 DSG KOMBI

V ceně pronájmu Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG LIFTBACK je dálniční známka pro ČR, kompletní pojištění all risk s nízkou spoluúčastí a s možností připojištění pro 0% spoluúčast pro váš klid na cestách. Pojištění se vztahují nejen na území ČR, ale také na celou Evropu, takže se zapůjčeným vozidlem můžete bez problému vyjet do zahraničí. K pronájmu auta lze sjednat ještě další nadstandardní služby, abyste s půjčením auta neměli žádné starosti a nic vás na cestách neomezovalo.
 
Máte dotazy k pronájmu Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG LIFTBACK? Rádi byste zjistili podmínky půjčení auta? Zajímá vás individuální cenová nabídka na dlouhodobý pronájem Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG LIFTBACK? Neváhejte nás kontaktovat!