TESLA Model 3

Rok výroby: 1/2019

Další informace:

Tesla Model 3 je menší elektromobil, který si však zamilujete již při prvním nastartování. Maximální dojezd vozu je 345 km na jedno nabití. Rychlonabíjení zvládne připravit vůz na jízdu za pouhých 30 minut.

Zrychlení z 0 na 96 km/h zvládne vůz za 5,6 s. Objem zavazadlového prostoru je 245 l. Díky tomu můžete vyrazit plně naloženi na dovolenou, eurovíkend či služební cestu v tomto super moderním autě. Půjčit si jej u nás můžete za velmi výhodných podmínek.

Tesla Model 3 patří mezi prémiové elektromobily, má velmi zajímavou výbavu. Nechybí dvouzónová klimatizace, WiFi, LTE, bezklíčové odemykání auta, které navíc lze nastavovat pomocí aplikace v telefonu. Nechybí ani bezpečnostní výbava v podobě šesti airbagů, radaru, osmi kamer, 12 ultrazvukových senzorů a mnoho dalšího. Přístrojová deska je nahrazena plně dotykovým 15“ displejem.

Co se týče konstrukční stránky, vychází tento vůz z modelu Tesla S. Konstrukce je však z oceli. Vůz překvapí rychlou akcelerací. Chcete si také vyzkoušet tento model TESLA? U nás máte skvělou příležitost.

Vůz je vám je plně k dispozici ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu, je třeba se vždy informovat předem o jeho dostupnosti. Chcete-li si vůz půjčit na vyzkoušení, předtím než si ho koupíte, máte nyní skvělou příležitost. Testovací jízdy na víkend či na měsíc a déle si tak užijete dosytosti.

V ceně pronájmu Tesla Model 3 je dálniční známka pro ČR, kompletní pojištění all risk s nízkou spoluúčastí a s možností připojištění pro 0% spoluúčast v případě neočekávaných událostí na vašich cestách po celé Evropě. K pronájmu auta si můžete sjednat ještě další nadstandardní služby, abyste s půjčením auta neměli žádné starosti a nic vás na cestách neomezovalo. Další elektromobily si můžete prohlédnout zde. Máte-li dotaz nebo vás zajímá naše nabídka, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.