Mercedes Benz E350D

10x airbag klima

Rok výroby: 10/2016
Barva: Bílá metalíza
Převodovka: Automat
Spotřeba: 9
1 den 3.000,- Kč / den
2 - 3 dny 2.500,- Kč / den
4 - 7 dní 2.000,- Kč / den
8 - 30 dní 2.000,- Kč / den
30 a více dní 1.500,- Kč / den
Kauce 20.000,- Kč

Další informace:

Značka vozů Mercedes je zárukou luxusu, kvality a toho nejlepšího pocitu z jízdy. Každé nastartování, každý ujetý kilometr a každé sešlápnutí pedálu je ve voze Mercedes zážitkem. To vše platí dvojnásob ve verzi Mercedes Benz E350D.

Vozy Mercedes Benz E350D jsou propracovány do sebemenšího detailu, jejich výkon a pocit z řízení je perfektní, stejně jako pohodlí uvnitř kabiny vozu je nesrovnatelné s jinými automobily.

S půjčením Mercedes Benz E350D nemůžete šlápnout vedle, ať již potřebujete půjčit automobil za jakýmkoli účelem. 

Vůz Mercedes Benz E350D si můžete v Nejlevnější autopůjčovně Praha zapůjčit v reprezentativní a elegantní stříbrné, černé a bílé barvě. 

Vůz Mercedes Benz E350D od Nejlevnější autopůjčovny Praha byl vyroben v roce 2016.

V ceně pronájmu auta u Nejlevnější autopůjčovny Praha je libovolný počet ujetých kilometrů, stejně jako dálniční známka pro Českou republiku, havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti pro území celé Evropy. Při svém cestování za jakýmkoli účelem tedy můžete být v klidu a maximálně si užít pocit z jízdy vMercedes Benz E350D.

Autopůjčovna Praha nabízí také možnost, jak získat pronájem auta bez kauce. Jako záruku můžete přistavit Váš vůz.

Při půjčení Mercedes Benz E350D Vám vůz zaměstnaci autopůjčovny Praha přistaví na jakékoli Vámi zvolené místo a po skončení doby půjčení auta si jej zase vyzvedneme. Vy tak s půjčením auta nebudete mít jakékoli starosti nebo cestování navíc.

Zaměstnanci Nejlevnější autopůjčovny Praha Vám vyjdou vstříc také v čase přistavení a odvozu tak, aby pro Vás bylo vše co nejjednodušší a nejpříjemnější.

I přesto, že se jmenujeme Nejlevnější autopůjčovna Praha, půjčený vůz Vám přistavíme nejen na území Prahy, ale kdekoli jinde v České republice.

Ať už si chcete půjčit automobil k pracovním nebo osobním účelům, např. k pracovní schůzce s důležitým obchodním partnerem, pak je Mercedes Benz E350D jednoznačně tou správnou volbou.

Přečtěte si o autech Mercedes Benz více na našem blogu a také se podívejte na další auta, která nabízí Půjčovna aut MERCEDES BENZ.