Powered by Smartsupp Audi A7 3.0Tdi | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Audi A7 3.0Tdi

8x airbag klima

Palivo: Diesel
Rok výroby: 1/2014
Převodovka: Automat
Spotřeba: 8
1 den 3.000,- Kč / den
2 - 3 dny 2.800,- Kč / den
4 - 7 dní 2.500,- Kč / den
8 - 30 dní 2.500,- Kč / den
30 a více dní 1.500,- Kč / den
Kauce 30.000,- Kč

Další informace:

Chcete zažít pocit silného, svižného a sportovního automobilu? Pak je Audi A7 s motorem 3.0 Tdi jednoznačně tou správnou volbou. Audi A7 3.0Tdi patří mezi velmi luxusní automobily, které nikdy nezklamou svým výkonem, perfektně sedícím podvozkem, stejně jako pocitem z jízdy, vzhledem, ani propracováním veškerých detailů uvnitř kabiny.

Automobil Audi A7 3.0 Tdi si můžete půjčit ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu. Půjčit Audi Audi A7 3.0 Tdi si tedy můžete na hodinu, den, víkend, měsíc, či zvolit dlouhodobý pronájem auta.

Audi A7 3.0 Tdi nabízíme v Nejlevnější autopůjčovně Praha ve verzi s dieslovým motorem 3.0, automatickou převodovkou i klimatizací. 

V ceně pronájmu auta u Nejlevnější autopůjčovny Praha je libovolný počet ujetých kilometrů, stejně jako dálniční známka pro Českou republiku, havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti pro území celé Evropy. Při svém cestování za jakýmkoli účelem tedy můžete být v klidu a maximálně si užít pocit z jízdy v Audi A7 3.0 Tdi.

V možnostech Autopůjčovny Praha je také pronájem auta bez kauce, který lze řešit přistavením Vašeho vozu.

Vůz Audi A7 3.0 Tdi si můžete v Nejlevnější autopůjčovně Praha zapůjčit v reprezentativní a elegantní bílé barvě. 

Ať už si chcete půjčit auto k výjezdu s přáteli, třeba na pánskou rozlučku se svobodou nebo dámskou jízdu, stejně tak pokud chcete udělat dojem na klienta či obchodního partnera, pak je Audi A7 3.0 Tdi jednoznačně tou správnou volbou.

Při půjčení Audi A7 3.0 Tdi Vám vůz zaměstnaci autopůjčovny Praha přistaví na jakékoli Vámi zvolené místo a po skončení doby půjčení auta si jej zase vyzvedneme. Vy tak s půjčením auta nebudete mít jakékoli starosti nebo cestování navíc.

Zaměstnanci Nejlevnější autopůjčovny Praha Vám vyjdou vstříc také v čase přistavení a odvozu tak, aby pro Vás bylo vše co nejjednodušší a nejpříjemnější.

I přesto, že se jmenujeme Nejlevnější autopůjčovna Praha, půjčený vůz Vám přistavíme nejen na území Prahy, ale kdekoli jinde v České republice.

Audi A7 je opravdu výjimečné auto, přečtěte si o něm více a také se podívejte na ostatní auta, co nabízí Půjčovna aut Audi.