Powered by Smartsupp BMW X6 xDRIVE 4.0D | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

BMW X6 xDRIVE 4.0D

klima

Palivo: Diesel
Výkon: 230 KW
Rok výroby: 9/2016
Barva: Modrá metalíza
Převodovka: Automat
Spotřeba: 9
1 den 7.000,- Kč / den
2 - 3 dny 5.000,- Kč / den
4 - 7 dní 4.000,- Kč / den
8 - 30 dní 2.000,- Kč / den
30 a více dní 1.800,- Kč / den
Kauce 80.000,- Kč

Další informace:

Řízení vozu BMW X6 pro Vás bude zážitkem již od prvního nasednutí a nastartování! Vozy řady BMW X6 poskytují luxus nesrovnatelný s auty ve stejné třídě. Jsou propracovány do toho nejmenšího detailu, a to jak z hlediska technických prvků nebo celkového pocitu z jízdy, stejně jako z hlediska pohodlí uvnitř kabiny pro řidiče i jeho spolujezdce.

Vůz BMW X6 máme v Nejlevnější autopůjčovně Praha k dispozici v tmavě modré barvě, roku výroby 2016 a Mpaketem.

Jestliže si potřebujete půjčit vůz pouze na několik málo hodin, např. jednorázově kvůli obchodnímu jednání, chcete udělat dojem na klienta, nebo si chcete půjčit auto k osobním účelům, třeba pro pánskou rozlučku se svobodou? Pak je pro Vás půjčení BMW X6 ideální volbou, díky které pro Vás bude samotná jízda zážitkem!

Luxusní vůz BMW X6 si můžete půjčit na krátkodobý i dlouhodobý pronájem, stejně tak můžete zvolit operativní leasing. Půjčit BMW X6 si můžete na hodinu, den, víkend, měsíc, či zvolit dlouhodobý pronájem auta.

Pokud si půjčíte BMW X6 u Nejlevnější autopůjčovny Praha, vůz Vám přistavíme na jakékoli místo budete potřebovat a po skončení doby půjčení auta si jej zase odvezeme.

I když že se jmenujeme Nejlevnější autopůjčovna Praha, Vámi zapůjčený vůz přistavíme na území Prahy, ale také kdekoli jinde v České republice.

Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám vyjde vstříc také v čase přistavení a odvozu tak, aby pro Vás bylo vše co nejjednodušší a nejpříjemnější.

Při pronájmu BMW X6 od Nejlevnější autopůjčovny Praha je v ceně samozřejmostí libovolný počet ujetých kilometrů, stejně jako dálniční známka pro Českou republiku, havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti pro území celé Evropy

Autopůjčovna Praha nabízí také možnost, jak získat pronájem auta bez kauce. Jako záruku můžete přistavit Váš vůz.

BMW X6 je opravdu výjimečné auto, přečtěte si o něm více a také se podívejte na všechna ostatní auta, co nabízí Půjčovna aut BMW.