Powered by Smartsupp Volkswagen e-Golf | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Volkswagen e-Golf

Palivo: Electricity
Výkon: 100 KW
Rok výroby: 1/2023
Převodovka: 1-stup. automat
1 den 1.950,- Kč / den
2 - 3 dny 1.650,- Kč / den
4 - 7 dní 1.150,- Kč / den
8 - 30 dní 950,- Kč / den
Kauce 30.000,- Kč

Další informace:

Volkswagen e- Golf je zcela unikátní druh Golfu. Už na první pohled poznáte, že se jedná o auto s jedinečným e-designem díky LED podsvícení modré barvy. Vůz je postaven na faceliftu sedmé generace Golfu, také vychází z konceptu e-Golfu Touch. Kola vozu jsou z lehké slitiny. Baterie vozu má 35,8 kW a na jedno nabití dojedete až 300 km. Rychlonabíjení umožní mít vůz v pohotovosti prakticky neustále.

V interiéru najdete celistvý Active Info Display, pro snadné a přehledné ovládání přístrojové desky. Všem informacím vévodí velký dotykový displej s uhlopříčkou 23,4 cm. Zobrazí vám informace jako jsou dojezdová vzdálenost, spotřebu energie či statistiky rekuperace. Propojit tento vůz můžete se svým mobilem. Pomocí aplikace nastavíte teplotu nebo ukončíte nabíjecí proces.

V případě klidné jízdy a využití módu ECO+ vám na jedno nabití umožní dojet až 300 km. Perfektní podvozek vozu drží na silnici jak má a vy si můžete dopřát skvělou jízdu. Tento malý, ale hbitý vůz si můžete půjčit za výhodné ceny. Díky kvalitní nabíječce vůz nabijete plně za zhruba pět a půl hodiny. S běžnou domácí zásuvkou to zvládnete za 17 hodin. Prostorný vůz uveze celou rodinu i kufry na dovolenou. Elektromobily jsou auty budoucnosti, vyzkoušejte si, jak se v nich jezdí.

Vůz je k dispozici k dlouhodobému pronájmu, je třeba se vždy informovat předem. Chcete-li si vůz půjčit na vyzkoušení, předtím než si ho koupíte, máte nyní skvělou příležitost. U nás vám zajistíme nejlepší podmínky a ceny na trhu.

V ceně pronájmu Volkswagen e-Golf je dálniční známka pro ČR, kompletní pojištění all risk s nízkou spoluúčastí a s možností připojištění pro 0% spoluúčast v případě nehody na cestách. Pojištění se vztahují na celou Evropu, takže se zapůjčeným vozidlem můžete bez problému vyjet do zahraničí na dovolenou či pracovní cestu. K pronájmu auta si můžete sjednat ještě další nadstandardní služby, abyste s půjčením auta neměli žádné starosti a nic vás na cestách neomezovalo. Další elektromobily si můžete prohlédnout zde. Máte-li dotaz nebo vás zajímá naše nabídka, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

 

TESLA Y

2.990 Kč* / den
ElektroAutomatická

Audi E-tron

3.990 Kč* / den
ElektroAutomatická

Škoda ENYAQ iV

2.790 Kč* / den
Elektro