AUDI Q7 3.0 TDI S-line

SUV klima

Najeto: 5000 km
Palivo: Diesel
Objem: 2967 ccm
Výkon: 200 KW
Rok výroby: 1/2018
Země původu: Česko
Barva: Bílá Gletscher
Převodovka: 8TT Automatická převodovka
Motorizace: 3.0 TDI

Další informace:

AUDI Q7 3.0 TDI S-line je elegantní SUV v decentní bílé barvě Gletscher, s rafinovaným designem a technologickými detaily, na kterých si automobilka Audi dala opravdu záležet. Jakkoli AUDI Q7 3.0 TDI S-line působí navenek, vnitřek vozu na Vás dýchne minimalistickým avšak luxusním dojmem. Kabina AUDI Q7 3.0 TDI S-line skýtá mnoho prostoru pro všechny cestující a díky skvěle koncipované palubní desce je pohled z vozidla naprosto nepřekonatelný.

Toto SUV AUDI Q7 3.0 TDI S-line z garáže Autopůjčovny Praha má dieselový třílitrový motor, pyšní se vynikající 8TT automatickou převodovkou a díky silnému výkonu 200 KW si užijete hladkou jízdu, ať už zdoláváte sebevětší kopec. K tomu všemu budete mile překvapeni odhlučněním, protože při jízdě v AUDI Q7 3.0 TDI S-line si budete připadat téměř jako v elektromobilu!

Půjčovna aut AUDI byla naprosto nadšená tímto novým modelem Audi, a tak ho zařadila do svého vozového parku aut Audi, kde se mezi ostatními vozy Audi skvěle vyjímá. Na nabídku Půjčovny aut AUDI Praha se můžete podívat zde.

Pronájem AUDI Q7 3.0 TDI S-line je Vám k dispozici na krátkodobý i dlouhodobý pronájem za těch nejvýhodnějších podmínek. Nechte se unést krásou Audi a vyzkoušejte si řízení AUDI Q7 3.0 TDI S-line díky zapůjčení SUV na den, týden, nebo měsíc.

Cena za pronájem AUDI Q7 3.0 TDI S-line je včetně havarijního pojištění all risk s nízkou spoluúčastí, ale v nabídce doplňkových služeb máme i možnost 0% spoluúčasti. Vůz AUDI Q7 3.0 TDI S-line je samozřejmě vybaven i dálniční známkou, takže můžete pohodlně a rychle cestovat po celé České republice a v případě potřeby i do zahraničí. 

K pronajmutí AUDI Q7 3.0 TDI S-line nabízíme i zapůjčení příslušenství, jako je například dětská autosedačka, navigace, střešní box, držák na kola, držáky na lyže a sněžné řetězy. 

Doplňkové služby k zapůjčení AUDI Q7 3.0 TDI S-line jsou například pronájem auta s řidičem, který se Vám může hodit v případě, že byste chtěli pronájem AUDI Q7 3.0 TDI S-line na svatbu. Pro takové příležitosti nabízíme pronájem vozu včetně svatební dekorace. 

Přistavení auta AUDI Q7 3.0 TDI S-line je možné po celé České republice, kamkoliv si budete přát. Přivezeme Vám auto až k Vám domů, takže si ušetříte cestování. Přistavení auta v rámci Prahy je však u Autopůjčovny Praha zdarma, a to do 90 minut!

Jak probíhá pronájem auta? Máme pro Vás návod Jak na pronájem auta levně, kde se dozvíte jak vlastně celý pronájem auta od Autopůjčovny Praha probíhá, jaké doklady jsou k pronájmu auta potřeba, jak probíhá převzetí auta a další užitečné informace.

Líbí se Vám toto SUV a měli byste zájem o pronájem AUDI Q7 3.0 TDI S-line? Pak stačí pouze vyplnit kontaktní údaje výše na této stránce a nezávaznou poptávku odeslat. Ověříme dostupnost vozidla pro Vámi zvolený termín a ozveme se Vám co nejdříve nazpět. 

DieselSpotřeba 8lAutomatická převodovka
Spotřeba 8lAutomatická převodovka